čas serveru: 01:36:37

Jan Odvárka

Název: Kunětická hora

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 38 x 54 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 38 x 54 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6137

Jan Orlík

Název: Zátiší s tulipány

( signováno vpravo dole, datováno 62, stav slušný )

Rozměr: 62 x 47 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1433

Jan Orlík

Název: Zátiší s melounem

( signováno vpravo nahoře, datováno 49, stav slušný )

Rozměr: 29 x 42 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2753

Jan Orlík

Název: Bouřkové mraky

Rozměr: 45 x 61 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2758

Jan Pašek

Název: Zřícenina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, přípis na zadní straně, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5933

Jan Pavlík

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5934

Jan Preisler

Název: Portrét ženy

Kresba / uhel / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
konzultováno s Zd. Preclíkem
rámováno pod sklem

Rozměr: 38,5 x 27 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5727

Jan Rambousek

Název: Léto pod Bezdězem

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 41 x 58 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4476

Jan Rapin

Název: Zátiší s loutnou

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.

Rozměr: 60 x 45 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5134

Jan Rapin

Název: Chanel

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5135

Jan Rapin

Název: Kuřácké zátiší

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4910

Jan Rapin

Název: Odpočívající

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1076

Jan Rapin

Název: Kuřácké zátiší

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 2005, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5940

Jan Rapin

Název: Zátiší s Loutnou

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 1079

Jan Rapin

Název: Zamilovaná

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 10 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4919

Jan Rapin

Název: Třešnička a Luisa

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 14 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5175

Jan Rapin

Název: Adriana

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2012, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5945

Jan Rapin

Název: Dáma se škraboškou

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2159

Jan Rapin

Název: Zátiší s dýmkou a kartami

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2161

Jan Rapin

Název: Třešnička

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5264