čas serveru: 01:53:07

Aukční výsledky

Jan Rapin

Název: Jablko je vinno

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autora
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Jeho malba, grafické práce i ilustrace jsou uznávané nejen u nás, ale také v zahraničí je známý především svými zátišími a figurální tvorbou. Okouzlující smyslné tajuplné ženy, svět karbaníků, hudebníků, ale také světci a biblické postavy jsou hlavními tématy jeho děl. Uspořádal více než sto samostatných uměleckých výstav doma i ve světě. Svou tvorbu prezentoval například v Paříži či v New Yorku, dále v Norsku, Belgii, Německu. V roce 1990 obdržel mezinárodní uznání na přehlídce akvarelové malby v Římě.
Jan Rapin založil neziskovou organizaci Via Tempora Nova pro rekonstrukci nemovitých kulturních památek, spolupodílí se na projektu záchrany zámku v Lipové. Působil také jako vedoucí České galerie.

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5265

Účastníci: 3

Příhozy: 5

Detail

Jan Rapin

Název: Zátiší s dýmkami

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autora
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Jeho malba, grafické práce i ilustrace jsou uznávané nejen u nás, ale také v zahraničí je známý především svými zátišími a figurální tvorbou. Okouzlující smyslné tajuplné ženy, svět karbaníků, hudebníků, ale také světci a biblické postavy jsou hlavními tématy jeho děl. Uspořádal více než sto samostatných uměleckých výstav doma i ve světě. Svou tvorbu prezentoval například v Paříži či v New Yorku, dále v Norsku, Belgii, Německu. V roce 1990 obdržel mezinárodní uznání na přehlídce akvarelové malby v Římě.
Jan Rapin založil neziskovou organizaci Via Tempora Nova pro rekonstrukci nemovitých kulturních památek, spolupodílí se na projektu záchrany zámku v Lipové. Působil také jako vedoucí České galerie.

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5822

Účastníci: 8

Příhozy: 33

Detail

Jan Rapin

Název: Kira

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autora
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Jeho malba, grafické práce i ilustrace jsou uznávané nejen u nás, ale také v zahraničí je známý především svými zátišími a figurální tvorbou. Okouzlující smyslné tajuplné ženy, svět karbaníků, hudebníků, ale také světci a biblické postavy jsou hlavními tématy jeho děl. Uspořádal více než sto samostatných uměleckých výstav doma i ve světě. Svou tvorbu prezentoval například v Paříži či v New Yorku, dále v Norsku, Belgii, Německu. V roce 1990 obdržel mezinárodní uznání na přehlídce akvarelové malby v Římě.
Jan Rapin založil neziskovou organizaci Via Tempora Nova pro rekonstrukci nemovitých kulturních památek, spolupodílí se na projektu záchrany zámku v Lipové. Působil také jako vedoucí České galerie.

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5823

Účastníci: 5

Příhozy: 44

Detail

Jan Rapin

Název: Zátiší s dýmkami

Popis

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4818

Účastníci: 6

Příhozy: 17

Detail

Jan Rapin

Název: Kuřácké zátiší

Popis

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4819

Účastníci: 4

Příhozy: 12

Detail

Jan Rapin

Název: Dívka s perlou

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autora
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Jeho malba, grafické práce i ilustrace jsou uznávané nejen u nás, ale také v zahraničí je známý především svými zátišími a figurální tvorbou. Okouzlující smyslné tajuplné ženy, svět karbaníků, hudebníků, ale také světci a biblické postavy jsou hlavními tématy jeho děl. Uspořádal více než sto samostatných uměleckých výstav doma i ve světě. Svou tvorbu prezentoval například v Paříži či v New Yorku, dále v Norsku, Belgii, Německu. V roce 1990 obdržel mezinárodní uznání na přehlídce akvarelové malby v Římě.
Jan Rapin založil neziskovou organizaci Via Tempora Nova pro rekonstrukci nemovitých kulturních památek, spolupodílí se na projektu záchrany zámku v Lipové. Působil také jako vedoucí České galerie.

Rozměr: 54 x 40 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4829

Účastníci: 10

Příhozy: 37

Detail

Jan Samec

Název: Na pastvě

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5930

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Jan Saudek

Název: Lady with a hat ( Dáma s kloboukem )

Popis

Fotografie / Model print
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 30,5 x 40 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 22 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2972

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Jan Saudek

Název: Piss Orgy With M.M.

Popis

Originální kolorovaná fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
přiložen certifikát
limitovaná edice #838

Rozměr: 40,7 x 30,1 cm

Aktuální cena: 16 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5560

Účastníci: 8

Příhozy: 22

Detail

Jan Saudek

Název: Portrait Of My Frend Ivet

Popis

Originální kolorovaná fotografie
( nesignováno, stav slušný )
přiložen certifikát
limitovaná edice 2/10

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 23 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5330

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Jan Semrád

Název: Podzim na Želivce v Ráji

Popis

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3291

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Jan Simon

Název: Dívka v kroji

Popis

Akvarel / karton
( signováno vlevo nahoře, nově adjustováno, stav perfektní )
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek
rozměr ve výřezu: 58 x 42 cm

Rozměr: 58 x 42 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2954

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Jan Sklenář

Název: Pohled do údolí

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 6012

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Jan Skorka Lauko

Název: Policejní hodina

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1242

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Jan Skramlík

Název: Zátiší s třešněmi

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 76 x 90 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 6060

Účastníci: 6

Příhozy: 17

Detail

Jan Slavíček

Název: Letní den

Popis

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 47 x 57 cm

Aktuální cena: 61 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5688

Účastníci: 8

Příhozy: 75

Detail

Jan Slavíček

Název: Pomeranče s červeným jablkem

Popis

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě zdobený rám, stav perfektní včetně rámu )
přípis autora na zadní straně
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 45 x 54 cm

Aktuální cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1851

Účastníci: 8

Příhozy: 108

Detail

Jan Slavíček

Název: Pozdní léto

Popis

Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1950, obraz odborně vyčištěn, nově rámováno, stav perfektní )
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 40 x 46 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3995

Účastníci: 3

Příhozy: 3

Detail

Jan Slavíček

Název: Zátiší s rubínovou sklenicí

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko, včetně přípisu autora
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 46 x 49 cm

Aktuální cena: 165 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3781

Účastníci: 13

Příhozy: 109

Detail

Jan Slavíček

Název: Pohled na Prahu

Popis

Reprodukce
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 57 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4310

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail