Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4568
Příhozy: 51
Reprodukce / tisk
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 31 x 55 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6011
Akryl / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 53 x 44 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 833
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Jan Čihák
- narozen 5.6.1940 v Praze, zemřel v roce 2021
- vzdělával se soukromě u J. Šmidry a R. Bucháčka
- žil a pracoval ve východočeském městě Polička
krajina Vysočiny se pro něj stala trvalým námětem
hledal její zvláštní neokázalou krásu
Rozměr: 36 x 36 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6566
Olej / lepenka
( nesignováno, na zadní straně stvrzení autorovy manželky, stav původní )
Jan čumpelík
V letech 1920–1924 studoval malbu na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Vratislava Nechleby. Za první republiky se stal vyhledávaným tvůrcem portrétů politické smetánky. Obdržel cenu Josefa Mánesa a roku 1927 Katzovo cestovní stipendium do Paříže. Podnikl také cesty do Holandska, Německa a SSSR. Jeho kvalitní rané obrazy se stále objevují v aukcích. Od roku 1915 byl žákem prof. Emanuela Dítěte na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Školu ukončil v roce 1920.
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4808
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní včetně rámu )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 87 x 70 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 4650
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 319
Rozměr: 62 x 47 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2216
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
Rozměr: 115 x 115 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 6506
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno kolem roku 1925, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 75 x 83 cm
Aktuální cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3323
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3343
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav původní )
Rozměr: 30 x 41 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3141
Příhozy: 63
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, na zadní straně datováno 1980, stav původní )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5483
Olej / sololit
( signováno vpravo uprostřed, na zadní straně autorský štítek, stav původní )
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5464
Olej / lepenka
Rozměr: 43 x 64 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 545
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
Rozměr: 24 x 27 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1332
Olej / lepenka
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař,
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 2162
Účastníci: 18
Příhozy: 82
Olej / lepenka
vystaveno: Městské Muzeum a Galerie Hlinsko 2022
publikováno v katalogu Jan Honsa
Rozměr: 50 x 63 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5016
Příhozy: 60
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 63, na zadní straně autorský štítek, stav původní )
Rozměr: 70 x 97 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6176
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 05, stav slušný )
Rozměr: 80 x 100 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6252