( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 87 x 59 cm
Aktuální cena: 14 900 Kč
Vyvolávací cena: 14 900 Kč
Id aukce: 1193
Akvarel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 38 x 54 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 54 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6137
( signováno vpravo dole, datováno 62, stav slušný )
Rozměr: 62 x 47 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1433
( signováno vpravo nahoře, datováno 49, stav slušný )
Rozměr: 29 x 42 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2753
Rozměr: 45 x 61 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2758
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, přípis na zadní straně, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 18 x 24 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5933
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5934
Kresba / uhel / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
konzultováno s Zd. Preclíkem
rámováno pod sklem
Rozměr: 38,5 x 27 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5727
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 41 x 58 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4476
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Rozměr: 60 x 45 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5134
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5135
Olej / plátno
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4910
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 1076
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 2005, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5940
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 1079
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 10 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4919
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 14 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5175
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2012, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5945
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2159
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2161