Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5264
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5265
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5822
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5823
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4818
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4819
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 54 x 40 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4829
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5930
Fotografie / Model print
Rozměr: 30,5 x 40 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Id aukce: 2972
Originální kolorovaná fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
limitovaná edice #838
Rozměr: 40,7 x 30,1 cm
Aktuální cena: 16 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5560
( nesignováno, stav slušný )
limitovaná edice 2/10
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 23 000 Kč
Id aukce: 5330
Olej / sololit
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 3291
Akvarel / karton
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek
rozměr ve výřezu: 58 x 42 cm
Rozměr: 58 x 42 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2954
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6012
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 1242
Olej / plátno
Rozměr: 76 x 90 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6060
Olej / překližka
Rozměr: 47 x 57 cm
Aktuální cena: 61 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 5688
Příhozy: 75
Olej / překližka
přípis autora na zadní straně
Rozměr: 45 x 54 cm
Aktuální cena: 105 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 1851
Příhozy: 108
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6272
Příhozy: 57
Olej / plátno
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 40 x 46 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 3995