Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko, včetně přípisu autora
Rozměr: 46 x 49 cm
Aktuální cena: 165 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 3781
Příhozy: 109
Reprodukce
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 40 x 57 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4310
Olej / překližka
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 105 800 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5621
Příhozy: 78
Lav. kresba
( signováno vlevo dole, datováno 62, stav původní )
Rozměr: 60 x 34 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 388
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6297
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 22 x 45 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4011
Olejová tempera / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav původní )
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2484
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 25, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 72 x 102 cm
Aktuální cena: 130 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 5085
Příhozy: 111
Olej / plátno / karton
( signováno vpravo dole, datováno 60, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 3226
Olej / sololit
Jan Vlček
Narozen 13. 5. 1940 ve Slavíkovicích na Domažlicku.
1959 - 1965
1983 - 1988
1992 - 1996
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5637
Olej / plátno
Jan Vlček
1959 - 1965
1983 - 1988
1992 - 1996
Rozměr: 70 x 40 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5640
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 81, stav původní )
Rozměr: 52 x 72 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1872
Uhel / lepenka
rozměr ve výřezu: 43 x 29 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 43 x 29 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6211
Heliogravura
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm
Rozměr: 14,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3087
Heliogravura
Rozměr: 14,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3088
Heliogravura
Rozměr: 14 x 9,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3089
Heliogravura
rozměr ve výřezu 15 x 10 cm
Rozměr: 15 x 10 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3090
Heliogravura
Rozměr: 14,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3091
Heliogravura
rozměr ve výřezu 15 x 10 cm
Rozměr: 15 x 10 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3092
Heliogravura
rozměr ve výřezu 14,5 x 10 cm
Rozměr: 14,5 x 10 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3093