čas serveru: 14:18:24

L. Špačková

Název: Zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 45 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 698

L. Vraný

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1972

Láďa Ehrlich

Název: Cesta do vsi

Olej / lepenka

Rozměr: 16,5 x 21 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2851

Láďa Ehrlich

Název: Zátoka

Olej / lepenka
( signováno a datováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4915

Láďa Ehrlich

Název: Cesta v podhůří

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3415

Ladislav Čepelák

Název: Voraři

Litografie
číslováno: 70 ze 100

Rozměr: 26 x 46 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5382

Ladislav Ehrlich

Název: Zrcadlení

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4146

Ladislav Ehrlich

Název: Ráno u řeky

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 84 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 719

Ladislav Hlávka

Název: Přímořská krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1932, stav slušný )

Rozměr: 82 x 100 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 2874

Ladislav J. Špitník

Název: Na cestě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5320

Ladislav Kuntoš

Název: Rozkvetlá louka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav slušný )

Rozměr: 36 x 23 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Id aukce: 2854

Ladislav Maria Wagner

Název: Klaun

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1978, stav slušný )

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4823

Příhozy: 63

Ladislav Pelc

Název: Okouzlené předměstí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5748

Příhozy: 54

Ladislav Pelc

Název: Měsíc nad hřištěm

Olej / sololit

Rozměr: 21 x 65 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6020

Ladislav Pelc

Název: Vstříc osudu

Olej / sololit

Rozměr: 23 x 93 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6021

Ladislav Pelc

Název: Touha

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, nerámováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 83 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6022

Ladislav Pelc

Název: Mládí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1999, stav slušný )

Rozměr: 61 x 63 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6045

Ladislav Pelc

Název: Sen dobrodruha

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek

Rozměr: 66 x 96 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6110

Ladislav Pelc

Název: Do neznáma

Olej / plátno / sololit

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5863

Ladislav Pelc

Název: Odpolední kytice

Olej / lepenka
rozměr ve výřezu: 25 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 25 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5870