čas serveru: 11:46:08

Aukční výsledky

Ladislav Stejskal

Název: Podzimní kytice

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 57, obraz poškozen ( po dohodě můžeme zajistit odbornou opravu ), stav původní )

Rozměr: 81 x 65 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4202

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Ladislav Stejskal

Název: Zátiší s jablky a džbánem

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5862

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Ladislav Steňko

Název: Krajina

Popis

Barevný grafický list
Konvolut 10 ks
( signováno vpravo dole, stav slušný )
volný list

Rozměr: 14 x 13,5 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4608

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Ladislav Steňko

Název: Krajina

Popis

Barevný grafický list
Konvolut 9 ks
( signováno vpravo dole, stav slušný )
volný list

Rozměr: 13,5 x 7 cm

Aktuální cena: 2 250 Kč

Vyvolávací cena: 2 250 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4609

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Ladislav Steňko

Název: Květiny

Popis

Barevný grafický list
Konvolut 10 ks
( signováno vpravo dole, stav slušný )
volný list

Rozměr: 5 x 6,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4883

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Ladislav Steňko

Název: Krajina

Popis

Barevný grafický list
Konvolut 17 ks
( signováno vpravo dole, stav slušný )
volný list

Rozměr: 13 x 14 cm

Aktuální cena: 4 250 Kč

Vyvolávací cena: 4 250 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4884

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Ladislav Steňko

Název: Příroda

Popis

Barevný grafický list
Konvolut 4 ks
( signováno vpravo dole, stav slušný )
volný list

Rozměr: 11,5 x 16 cm

Aktuální cena: 1 120 Kč

Vyvolávací cena: 1 120 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4885

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Ladislav Steňko

Název: Stromy

Popis

Barevný grafický list
Konvolut 3 ks
( signováno vpravo dole, stav slušný )
volný list

Rozměr: 18 x 14,5 cm

Aktuální cena: 990 Kč

Vyvolávací cena: 990 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4886

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Ladislav Steňko

Název: Krajina I.

Popis

Barevný grafický list
Konvolut 5 ks
( signováno vpravo dole, stav slušný )
volný list

Rozměr: 13 x 23 cm

Aktuální cena: 1 750 Kč

Vyvolávací cena: 1 750 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4887

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Lakmayer

Název: Věrné milování

Popis

Vamberecká krajka
( stav původní )

Rozměr: 24 x 20 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 381

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Lang

Název: Před bouří

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3731

Účastníci: 3

Příhozy: 19

Detail

Lange

Název: Chalupy

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3689

Účastníci: 3

Příhozy: 4

Detail

Lauterbach

Název: Dubrovník

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav původní )

Rozměr: 71 x 146 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4574

Účastníci: 4

Příhozy: 42

Detail

Lazowski

Název: Mokřady

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 68 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1603

Účastníci: 2

Příhozy: 11

Detail

Lenová

Název: Podzimní barvy

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 63 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1101

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Lenová

Název: Na pastvě

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 57 x 70 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2531

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Leonard Rotter

Název: Cesta ve vsi

Popis

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 48 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2911

Účastníci: 3

Příhozy: 15

Detail

Leonard Rotter

Název: Zlo

Popis

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1945, stav původní )
Leonard Rotter
narozen 14 září 1895 - Vídeň
český sochař a malíř

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4580

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Leopold Musil

Název: Děvčátko v okně

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně autorský štítek, stav perfektní )

Rozměr: 36 x 33 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3636

Účastníci: 8

Příhozy: 52

Detail

Leopold Musil

Název: Sad v Šárce

Popis

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 55 x 90 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 566

Účastníci: 2

Příhozy: 3

Detail