čas serveru: 03:50:48

Leopold Musil

Název: Děvčátko v okně

Olej / plátno

Rozměr: 36 x 33 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3636

Leopold Musil

Název: Sad v Šárce

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 55 x 90 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 566

Leopold Musil

Název: Český Šternberk

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4173

Leopold Musil

Název: Balčík - Bulharsko

Olej / sololit

Rozměr: 55 x 70 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2895

Leopold Musil

Název: Augustův chrám v Pule

Olej / karton

Rozměr: 73 x 100 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 891

Leopold Musil

Název: Stohy u Počernic

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 75 x 90 cm

Aktuální cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Id aukce: 3202

Leopold Musil

Název: Vítězný oblouk v Pule

Olej / sololit
( signováno na zadní straně, odborně vyčištěno, rám v původním stavu )

Rozměr: 45 x 56 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 903

Leopold Musil

Název: Kytice

Olej / karton

Rozměr: 68 x 48 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 908

Leopold Musil

Název: Marina

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 43 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 913

Leopold Musil

Název: Jarní den v sadech

Olej / sololit

Rozměr: 53,5 x 67 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 920

Leopold Musil

Název: Zima na vsi

Olej / karton

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2768

Leopold Musil

Název: Růže

Olej / sololit

Rozměr: 55 x 40 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2769

Leopold Musil

Název: O Žních

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6105

Leopold Musil

Název: Podzim v sadě

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6107

Leopold Musil

Název: Praha

Olej / sololit

Rozměr: 55 x 80 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5093

Leopold Musil

Název: Halské pobřeží

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 7 900 Kč

Id aukce: 3048

Leopold Musil

Název: Karlův most

Olej / sololit

Rozměr: 25 x 45 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5101

Leopold Musil

Název: Toreador

Tuš / papír
( signováno vpravo dole, datováno 83, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 13 x 19 cm

Rozměr: 13 x 19 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 3825

Leopold Musil

Název: Rybáři

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 13 x 19 cm

Rozměr: 13 x 19 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3826

Lev Šimák

Název: Motiv z tropů

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1918, stav původní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4794

Příhozy: 50