Bronzová plastika
dřevěný podstavec
( signováno Moravec L., stav slušný )
výška včetně podstavce: 15 cm
Rozměr: výška: 15 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5801
Bronzová plastika
mramorový podstavec
( signováno L M, stav slušný )
výška včetně podstavce: 19,5 cm
Rozměr: výška: 19,5 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5804
Příhozy: 65
Bronzová plastika
mramorový podstavec
( signováno LM, stav slušný )
výška včetně podstavce: 23 cm
Rozměr: výška: 23 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5627
Bronzová plastika
mramorový podstavec
( signováno L. Moravec, stav slušný )
výška včetně podstavce: 31 cm
Rozměr: výška: 31 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5628
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )
Rozměr: 40 x 31 cm
Aktuální cena: 130 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 2659
Příhozy: 114
Kresba / pero / tuš
( signatura nezjištěna, stav původní )
rozměr ve výřezu: 7,5 x 13 cm
rozměr ve výřezu: 4,5 x 6,5 cm
rámováno pod sklem
- restituce Waldesovy obrazárny z NG v Praze
Rozměr: 7,5 x 13 cm a 4,5 x 6,5 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5731
Lavírovaná kresba
( signováno vpravo dole, stav slušný )
přiložen odborný posudek Dr. Ivana Havelky
Rozměr: 25,1 x 23,7 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 2660
Příhozy: 51
( signováno dole uprostřed, rám poškozen, stav slušný )
pravost potvrdila PhDr. Jana Orlíková
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 36 x 27 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6055
Příhozy: 62
( signováno vpravo dole, datováno 91, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 22 x 15 cm
ze sbírky rodiny Hejnovy č. 287
znal. razítko Aleš Rezler
Rozměr: 22 x 15 cm
Aktuální cena: 57 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5838
Příhozy: 72
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1889, stav slušný )
- ojediněle se vyskytující olejomalba
přiložen odborný posudek PhDr. Jana Orlíková
- autorka Monografie Luďka Marolda z roku 1998
Rozměr: 67 x 64,5 cm
Aktuální cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 33 000 Kč
Id aukce: 4856
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6113
Tempera / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1998, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 28 x 41 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 41 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5865
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
získáno přímo od malířky
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 4688
Olej / plátno
Rozměr: 63 x 86 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 892
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 49 x 80 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3047
Litografie
Rozměr: 24 x 18 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4000
Rozměr: 14,5 x 10,5 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2226
Olej / plátno
původ z Francie
Rozměr: 46 x 55 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1508
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 65 x 83 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5495
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám ve slušném stavu )
Rozměr: 49 x 64 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5282