čas serveru: 21:31:53

Miroslav Mužík

Název: Zlatník z Braňan

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 6+0 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2975

Miroslav Mužík

Název: Braňany u Mostu

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 21, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2976

Miroslav Mužík

Název: Přesunutý kostel v Mostě

Akryl / plátno

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2977

Miroslav Mužík

Název: České středohoří

Akryl / plátno
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4538

Miroslav Mužík

Název: Pískovna u Mostu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3807

Miroslav Mužík

Název: Mělník

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2811

Miroslav Mužík

Název: Lovosice I.

Olej / plátno
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2812

Miroslav Mužík

Název: Most

Olej / plátno
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 59 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2813

Miroslav Mužík

Název: Lovosice II.

Olej / plátno
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2814

Miroslav Nový

Název: Žně

Olej / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 35 x 47 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 47 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5787

Miroslav Pokluda

Název: Vesnice

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 47 x 122 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 6106

Miroslav Sylla

Název: Brigádnice

Tempera / překližka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 27 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 710

Miroslav Tichý

Název: Turistická stezka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav původní )

Rozměr: 90 x 105 cm

Aktuální cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 2905

Mokrý

Název: Pohled k zámku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1952, stav slušný )

Rozměr: 26 x 23 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 4375

Monogramista

Název: Prodavač melounů

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 19 x 15 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3339

Monogramista

Název: Kytice aster

Olej / plátno

Rozměr: 47 x 47 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4177

Monogramista

Název: Zátiší s růží

Olej / sololit

Rozměr: 24 x 18 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5230

Monogramista

Název: Vysoké Tatry - Lučina u Popradu

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 64 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6102

Monogramista A

Název: Myslivec

Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 1899, stav původní)
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 20 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5477

Monogramista B.

Název: Podvečer v krajině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav původní )

Rozměr: 37 x 53 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2152