čas serveru: 11:11:15

Ondřej Coufal

Název: Dávná nehoda

Olej / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 60 x 68 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5010

Příhozy: 25

Ondřej Coufal

Název: Matka a dcera

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2009, stav perfektní )
Ondřej Coufal

Rozměr: 61 x 64 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4504

Ondřej Coufal

Název: Čtenářka

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5307

Ondřej Coufal

Název: Touha

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5076

Ondřej Coufal

Název: Červená ruka

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2003, stav perfektní )

Rozměr: 39 x 30 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4311

Ondřej Coufal

Název: Maškary

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2005, stav perfektní )

Rozměr: 52 x 40 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4312

Ondřej Coufal

Název: Amil

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2014, stav perfektní )
Ondřej Coufal

Rozměr: 62 x 45 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3069

Ondřej Coufal

Název: Souznění

Olej / plátno / sololit
Ondřej Coufal

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3070

Ondřej Kočár

Název: Vzpomínka

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 32 x 32 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5114

Orient Watch Co. Ltd.

Název: Orient Automatic ETAC-D0-A

Pánské společenské hodinky Orient Automatic
ETAC-D0-A
- japonské hodinky s mechanickým nátahem (automat)
- hranaté pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli a zlaceno růžovým zlatem
- náramek (tah) z kůže v černé barvě
- minerálním sklíčko
- ručičkový ciferník černé barvy ukazující hodiny pomocí arabských číslic (4, 8, 12) a indexů (ručičky jsou pokryty luminiscenční vrstvou)
- 24-hodinový ukazatel
- ukazatel dne v týdnu a datumovkou na šesté hodině
- označeno stupňem vodotěsnosti 50M
- použité ve slušném stavu

Rozměr: 35 x 44 mm a tloušťka 12 mm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3928

Orlík

Název: Zátiší s kyticí I.

Tempera
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 813

Orlík

Název: Zátiší s kyticí II.

Tempera

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 814

Oskar Fiala

Název: Na pobřeží

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, datováno 1902, stav slušný )
olej na dřevě
Oskar Fiala byl český malíř a grafik, žák profesora Mařáka na pražské Akademii. Narodil se 11. 5. 1860 v Praze a zemřel 10. 30 1918 tamtéž. Pracoval jako odborný učitel kreslení na průmyslové škole, později se stal ředitelem na měšťanské škole v Bubenči. Námětem jeho obrazů a kreseb byla místa z okolí Prahy, Slovácka, Valašska a z poříčí českých řek. V jeho díle z počátku převládá romantismus, po roce 1900 vytváří pod vlivem secesního dekorativismu líbivé kompoziční scenérie. Jeho díla byla v roce 1908 na jubilejní výstavě Krasoumné jednoty, a dále na výstavách Jednoty umělců výtvarných.

Rozměr: 21,5 x 33 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2302

Příhozy: 57

Oskar Hájek

Název: Rybník na návsy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav slušný )

Rozměr: 40 x 46 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2631

Ota Bubeníček

Název: Před bouří

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 76 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2567

Účastníci: 16

Příhozy: 79

Ota Bubeníček

Název: Z Mladé Vožice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 45 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3621

Příhozy: 61

Ota Bubeníček

Název: Od Mladé Vožice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 1326

Ota Bubeníček

Název: Bludné kameny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 28 x 35 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4147

Ota Bubeníček

Název: Starý mlýn

Olej / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 54 x 70 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5951

Ota Bubeníček

Název: Starý ořech za chalupou

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 08, stav slušný )

Rozměr: 38 x 42 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5697