čas serveru: 08:06:54

Název: Rybářské lodě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Id aukce: 3724

Název: Chalupa v zimě

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3980

Název: Zátiší s kyticí

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4236

Název: Mostecká věž

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 30 x 20 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1421

Název: Odpočinek

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 45 x 64 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3469

Název: Květiny

Olej / sololit
rámováno pod sklem

Rozměr: 31 x 26 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5773

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, datováno 1944, stav slušný )

Rozměr: 27 x 30 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3982

Název: Domek u vody

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 17 x 29 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3983

Název: Předjaří v podhůří

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 62 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4751

Název: Portrét

Litografie / papír
( signováno dole uprostřed, stav původní )
rozměr ve výřezu: 26 x 35 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5775

Název: Slunečnice

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 41 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1680

Název: Rybník

Olej / lepenka

Rozměr: 17 x 29 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3984

Název: Reklama na ruský krém

Lepenka
( stav původní )

Rozměr: 63 x 35 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4752

Název: Muzeum

Olej / karton
( neznačeno, stav perfektní )

Rozměr: 31 x 24 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 657

Název: Cestou do vsi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 41, stav původní )

Rozměr: 47 x 59 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1169

Název: Pošmurný den

Olej / lepenka

Rozměr: 52 x 71 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4241

Název: Námluvy

Malba na kachly
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 15 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4497

Název: Vysoké nebe

Olej / karton

Rozměr: 46 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4242

Název: Koupel

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 56 x 40 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6034

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1683