čas serveru: 13:53:08

Adolf Born

Název: Dáma a pes

Sérigrafie
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
rozměr ve výřezu : 18 x 10 cm

Rozměr: 18 x 10 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2220

Adolf Born

Název: Rodinné koupání s čumilem

Ofset

Rozměr: 23 x 12 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3264

Adolf Born

Název: Noemova archa

Sérigrafie
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 20 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 213

Adolf Chwala

Název: Atterské jezero

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 63 x 93 cm

Aktuální cena: 185 000 Kč

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

Id aukce: 2837

Adolf Hajduček

Název: Zima v Beskydech

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 20 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5430

Adolf Hajduček

Název: Ve žních - Beskydy

Olej / plátno

Rozměr: 27 x 36 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1083

Al. Sapík

Název: Zátiší s růžemi

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4460

Albert Saverys

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 39 x 43 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2182

Albert Saverys

Název: Zimní nálada II.

( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 38 x 36 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 2187

Albert Saverys

Název: V poledním žáru

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 14, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 49 x 57 cm

Aktuální cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2193

Alberto Giacometti

Název: Chodící muž ( Walking Man )

Bronzová plastika
výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm

Rozměr: výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3660

Alberto Giacometti

Bronzová plastika

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2971

Alberto Giacometti

Název: Benátčanka

Patinovaný bronz
novodobý odlitek
Alberto Giacometti
švýcarský sochař, malíř a grafik
Od roku 1922 žil a tvořil převážně v Paříži

Rozměr: výška plastiky 111 cm, výška podstavce 15,5 cm

Aktuální cena: 28 200 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5537

Příhozy: 25

Albín Lhota

Název: Podzimní krajina

Olej / plátno

Rozměr: 27,5 x 42,5 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2696

Alcina Nolley

Název: Choc Bay

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1977, stav slušný )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5607

Alena Antonová

Litografie
rozměr ve výřezu: 18 x 13 cm

Rozměr: 18 x 13 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4155

Alena Čermáková

Název: Smutná dívka

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1943, stav původní )

Rozměr: 37 x 29 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4178

Alena Kučerová

Název: Výhled

Tisk z perforovaného plechu ( lept )
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )

Rozměr: 54 x 77 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 968

Alena Kučerová

Název: Sauna

( signováno vpravo dole, datováno 72, stav původní )

Rozměr: 53,5 x 75 cm

Aktuální cena: 20 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 969

Aleš Růžička

Název: Nekonečno

Pouring ( lití barev ) / sololit
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 53 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 2856