čas serveru: 10:04:30

Název: Jezero

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 60 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3219

Název: Snímání z kříže

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 90 x 60 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1684

Název: Řečiště

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1901, stav původní )

Rozměr: 23 x 42 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2196

Název: Bulvár

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 62 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3477

Název: Trosky

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 24 x 34 cm

Aktuální cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3989

Název: Chaloupka

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 42 x 61 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4245

Název: Na samotě

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5525

Název: Roubenka

Olej / sololit

Rozměr: 32 x 37 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3222

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4246

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka

Rozměr: 45 x 43 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4758

Název: Zátiší s kyticí

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )

Rozměr: 65 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3479

Název: Krajinka s domky

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 42 x 26 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1176

Název: Slunce v lese

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 31 x 40 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1688

Název: Městečko

Perokresba

Rozměr: 11 x 15 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4248

Název: Svážení sena před bouří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3482

Název: Zátiší

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 59 x 44 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3738

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, nově rámováno, stav slušný )

Rozměr: 54 x 44 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3994

Název: Děvčátko v kroji

Olej / dřevěná deska

Rozměr: 21 x 16,5 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5530

Název: Portrét

Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 28 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 4251

Název: Zátiší s ovocem a konvicí

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4508