čas serveru: 05:13:07

Název: Expresivní krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 72 x 80 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5533

Název: Stromy na podzim

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 38 x 54 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3743

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 39 x 48 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 2464

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 69 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2720

Název: Zrození

Rozměr: 15 x 9 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4768

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 51 x 51 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3745

Název: Marina

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 19 x 24 cm

Rozměr: 19 x 24 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4001

Název: Pohled na Levín

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1947, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4257

Název: Středohoří

Litografie
rozměr ve výřezu: 13 x 39 cm

Rozměr: 13 x 39 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5793

Název: Holandská krajina

Olej / dřevo

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 3746

Příhozy: 57

Název: Pohled na město

Olej / lepenka

Rozměr: 23 x 37 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4770

Název: Světlo

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 2009, stav slušný )
rozměr ve výřezu 21 x 15 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5538

Název: Rybáři a lodě

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5794

Název: Dezertní souprava na vajíčka

Alpaka
( na spodní straně číslo výrobce, stav slušný )

Rozměr: výška: 18 cm, šířka: 22 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6050

Název: Zvířecí zadnice

( signováno vpravo dole, datováno 2001, stav slušný )
číslováno 5 ze 60

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3747

Název: Antický motiv

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 26 x 38 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4259

Název: Vánoce 1948

Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 12,5 x 15 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5795

Název: Zátiší s kyticí a ovocem

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4516

Název: Kompozice - Město

Kombinovaná technika / akvarel
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 41 x 59 cm

Rozměr: 41 x 59 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5796

Název: Dezertní souprava na vajíčka pro dvě osoby

Alpaka
( stav slušný )

Rozměr: výška: 12 cm, průměr: 22 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6052