Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 72 x 80 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5533
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 38 x 54 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3743
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 39 x 48 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 2464
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 69 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2720
Rozměr: 15 x 9 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4768
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 51 x 51 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3745
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 19 x 24 cm
Rozměr: 19 x 24 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4001
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1947, nerámováno, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 4257
Litografie
rozměr ve výřezu: 13 x 39 cm
Rozměr: 13 x 39 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5793
Olej / dřevo
Rozměr: 13 x 18 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 3746
Příhozy: 57
Olej / lepenka
Rozměr: 23 x 37 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4770
Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 2009, stav slušný )
rozměr ve výřezu 21 x 15 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5538
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5794
Alpaka
( na spodní straně číslo výrobce, stav slušný )
Rozměr: výška: 18 cm, šířka: 22 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6050
( signováno vpravo dole, datováno 2001, stav slušný )
číslováno 5 ze 60
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3747
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 26 x 38 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4259
Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 12,5 x 15 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5795
Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 45 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4516
Kombinovaná technika / akvarel
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 41 x 59 cm
Rozměr: 41 x 59 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5796
Alpaka
( stav slušný )
Rozměr: výška: 12 cm, průměr: 22 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6052