Olej / plátno
( nesignováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 38 x 50 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4266
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu )
Rozměr: 50 x 68 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5290
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 43 x 58 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4523
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 64 x 78 cm
Aktuální cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4012
Olej / lepenka
rozměr ve výřezu: 26 x 38 cm
Rozměr: 26 x 38 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4524
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5548
Příhozy: 47
Akvarel
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 35 x 33 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2989
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav původní )
Rozměr: 50 x 100 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 4269
Olej / lepenka
Rozměr: 20 x 28 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5549
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5038
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2479
Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2735
Olej / plátno/ lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3503
Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 4271
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 42 x 90 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4527
Litografie
Rozměr: 16 x 10,5 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4272
Dřevořezba / dub
( nesignováno, stav slušný )
rozměr včetně rámu: 44 x 49 cm
Rozměr: 44 x 49 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5296
Olej / lepenka
Rozměr: 19 x 32 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5552
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 11,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4273
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 45 x 65 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4529