čas serveru: 12:21:50

Název: Šeříky

Olej / plátno
( nesignováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 38 x 50 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4266

Název: Útesy

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu )

Rozměr: 50 x 68 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5290

Název: Cesta v podhůří

Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 43 x 58 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4523

Název: Dívka s květinami

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 64 x 78 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4012

Název: Slunce v koruně stromů

Olej / lepenka
rozměr ve výřezu: 26 x 38 cm

Rozměr: 26 x 38 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4524

Název: Na rohu ulice

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5548

Příhozy: 47

Název: Praha

Akvarel
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 35 x 33 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2989

Název: Potok

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav původní )

Rozměr: 50 x 100 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 4269

Název: Varna ( Bulharsko )

Olej / lepenka

Rozměr: 20 x 28 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5549

Název: Krajina s domky

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 30 x 35 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5038

Název: Bitevní vřava

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2479

Název: Tibetská buddhistická mandala

Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 35 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2735

Název: Romantická krajina

Olej / plátno/ lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3503

Název: Předjaří

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4271

Název: Za humny

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 42 x 90 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4527

Název: Valdická brána - Jičín

Litografie

Rozměr: 16 x 10,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4272

Název: Tetřev

Dřevořezba / dub
( nesignováno, stav slušný )
rozměr včetně rámu: 44 x 49 cm

Rozměr: 44 x 49 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5296

Název: Zima na Lubně

Olej / lepenka

Rozměr: 19 x 32 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5552

Název: Zámecké schody

( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 11,5 x 9,5 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4273

Název: V polích

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4529