Dřevořezba / dub
( nesignováno, stav slušný )
rozměr včetně rámu: 44 x 49 cm
Rozměr: 44 x 49 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5296
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 19 x 32 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5552
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 11,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4273
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 45 x 65 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4529
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5041
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 69 x 34,5 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2738
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 41 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5042
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
pravděpodobně slovenský autor
Rozměr: 36 x 26 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5298
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 69 x 34,5 cm
Aktuální cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2739
( signováno vpravo dole, datováno 1985, stav slušný )
Rozměr: 37 x 55 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4531
Olej / lepenka
Rozměr: 32 x 44 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5043
Olej / karton
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 180
Olej / lepenka
Rozměr: 43 x 60 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1460
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 49 x 70 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2228
Dřevo / dřevořezba
( vyřezávaný rám, stav slušný )
vnitřní rozměr pro obraz : 55,5 x 67,5 cm
Rozměr: 55,5 x 67,5 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2740
Olej / lepenka
Rozměr: 22 x 33 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5044
Olej / překližka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 16 x 21 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1461
Akvarel
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 28 x 38 cm
Rozměr: 28 x 38 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3509
Olej / plátno
( nesignováno, obraz dovezen z Francie, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 81 cm
Aktuální cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 950
Litografie
Rozměr: 12 x 7,5 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 2998