Dobová reprodukce fotografie s podpisem a věnováním
( datováno 1928, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 27,5 x 21 cm
Foto Lehký, Brno
Rozměr: 27,5 x 21 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 3510
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 21 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3766
Litografie
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 20 x 53 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4534
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1207
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 35 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 2743
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3767
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 14,5 x 10 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 4279
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4535
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 22 x 33 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5047
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5303
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 65 x 78 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4280
Litografie
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 24 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5048
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5304
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 11 x 16 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3258
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 10 x 10 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 1211
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
původ Belgie
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2747
Pastel
volný list
Rozměr: 14 x 22 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5051
Olej / sololit
Rozměr: 21 x 26 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 1212
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
původ Francie
Rozměr: 35 x 27 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2492
Olej / překližka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 22,5 x 41,5 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3004