čas serveru: 23:19:04

Název: Zátiší s rybou

Olej / překližka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 22,5 x 41,5 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3004

Název: Zátiší s květinami

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1214

Název: Vodní hladina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1944, stav perfektní )

Rozměr: 44 x 54 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3774

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 43 x 58 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1215

Název: Alej

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 58 x 46 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4799

Název: Na břehu

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5567

Název: Chryzantémy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 48 x 34 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1216

Název: Žně

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 57, stav původní )

Rozměr: 55 x 77 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5568

Název: Na cestě

Olej / plátno

Rozměr: 95 x 65 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4801

Název: Českomoravská vysočina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 67 x 97 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4802

Název: Mytologická scéna

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 9 900 Kč

Id aukce: 707

Název: Horská krajina

Olej / plátno

Rozměr: 30 x 39 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1219

Název: Pobřeží

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1932, stav slušný )

Rozměr: 37 x 46 cm

Aktuální cena: 47 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4291

Příhozy: 105

Název: Na dvorku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 32 x 35 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 964

Název: Erotika

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )

Rozměr: 89 x 116 cm

Aktuální cena: 11 900 Kč

Vyvolávací cena: 9 900 Kč

Id aukce: 1476

Název: Polní cesta

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1732

Název: Kostelík

Olej / sololit

Rozměr: 38 x 44 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1221

Název: Jelen

Olej / lepenka

Rozměr: 55 x 82 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1989

Název: Chata

Olej / lepenka

Rozměr: 34 x 26 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4037

Název: Madona

Olej / plech
( nesignováno, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 34 x 26 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4293