čas serveru: 06:46:37

Název: Pohled na Kroměříž

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 61 x 89 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4805

Název: Srub

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 36 x 24 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1222

Název: Pohled do údolí

Akvarel / papír
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4038

Název: Ohře - Svatošské skály

Olej / lepenka

Rozměr: 41 x 61 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4806

Název: Maska

Dřevo
Stará africká maska
( kmen Guro, Pobřeží slonoviny )

Rozměr: výška 43 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 3271

Název: Milenci

Pálená hlína
( značeno na spodní straně, výška: 36 cm, stav slušný )

Rozměr: výška: 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3272

Název: Portrét muže

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 26 x 17 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4040

Název: U potoka

Olej / plátno

Rozměr: 16 x 18 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5576

Název: Portrét

Olej / lepenka

Rozměr: 32 x 24 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 201

Název: Nábřeží

Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav slušný )
rámováno - lišta Nielsen
značeno fotobanka Historické-foto

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5065

Název: Stařena

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1921, stav slušný )

Rozměr: 26 x 20 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 4042

Název: Stoletá kavárna

Foto / tisk
( nesignováno, stav slušný )
rámováno - lišta Nielsen

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5066

Název: Krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 17 x 20 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5578

Název: Zátiší s kyticí

Olej / sololit

Rozměr: 34 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1995

Název: Pražský Hrad

Litografie
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 22 x 32 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4043

Název: Jezírko

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5579

Název: Veselice

Olej / sololit
( původní stav )
kolem roku 1940

Rozměr: 40 x 55 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1484

Název: Mrazivý den

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5068

Název: Alej

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 45 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1485

Název: Město v podhůří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 80 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3277