čas serveru: 08:32:47

Bohumil Berghauer

Název: Stařenka s holí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50,5 x 40 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2066

Bohumil Berghauer

Název: Stařeček s fajfkou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50,5 x 40 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2067

Bohumil Hradečný

Název: Zima v Krkonoších

Olej / lepenka

Rozměr: 34 x 44 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5936

Bohumil Jaroš

Název: Krajina před bouří

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 42 x 60 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5556

Bohumil Jaroš

Název: Na potoce

Olej / lepenka

Rozměr: 52 x 39 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1518

Bohumil Krejčí

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 51, stav původní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5465

Bohumil Krejčí

Název: Z Jadranu

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )

Rozměr: 48 x 83 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4456

Bohumil Kubišta

Název: Koupání mužů

Kresba / Tužka / papír
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 19 x 11 cm
atest Dr. Čubrda

Rozměr: 19 x 11 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5836

Příhozy: 87

Bohumil Kubišta

Název: Autoportrét

Linorit

Rozměr: 21 x 14,5 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2266

Bohumil Mareček

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo nahoře, datováno 1919, stav slušný )
rozměr ve výřezu 52 x 37 cm
špatná kvalita foto

Rozměr: 52 x 37 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2075

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Maska I.

Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5741

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Maska II.

Olej / lepenka

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5742

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Zátiší I.

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 92 x 60 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4730

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Zátiší II.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 46 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4731

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Maska I.

Olej / lepenka
( signováno dole uprostřed, stav slušný )

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6027

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Kompozice I.

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6028

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Maska II.

Olej / lepenka

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6029

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Maska

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5519

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Pohár

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 73 x 50 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5520

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Kompozice II.

Olej / lepenka

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6035