čas serveru: 20:34:09

Daněk Sedláček

Název: Žně u Jindřichova Hradce

Olej / malířská lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 36 x 50 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5941

Daněk Sedláček

Název: O žních

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 20 x 33 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1344

Daněk Sedláček

Název: O žních

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4977

Daněk Sedláček

Název: Na houbách

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3967

Příhozy: 68

Daněk Sedláček

Název: Žně

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2959

Daněk Sedláček

Název: Pohled na Choceň

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1963, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5019

Příhozy: 61

Daněk Sedláček

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 46 x 68 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 962

Daněk Sedláček

Název: Letní nálada o žních

Olej / sololit

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5324

Příhozy: 77

Daněk Sedláček

Název: Rozkvetlá louka

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 62 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3789

Příhozy: 84

Daněk Sedláček

Název: Snopy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )

Rozměr: 66 x 84 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 2775

Daněk Sedláček

Název: Slunce v lese

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 80 x 90 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1761

Daněk Sedláček

Název: Housata

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1937, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1510

Daněk Sedláček

Název: Sluneční paprsky v lese

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5110

Daniel Kreibich

Název: V pohybu

Kombinovaná technika / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2591

Daniel Pešta

Název: Plachetnice

Olej / plátno
( signováno uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 899

Death NYC

Název: Death

Serigrafie
( signováno tužkou vlevo dole, volný list, slepotiskové razítko, autorský tisk, datováno 2020, stav perfektní )
přiložen certifikát umělkyně, na zadní straně pečeť
číslováno
Death NYC
Americká streetová umělkyně působící v New York City (NYC)
Zde i vyrůstala a setkávala se s rozdílnými kulturami. Tato zkušenost má velký vliv na její jméno i dílo.
Zachovává si anonymní identitu, která jí dává větší svobodu v práci.
Začínala malovat na stěnách a podlahách oblíbených obchodů v Soho a Chelsea.

Rozměr: 32 x 44 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3181

Dědina

Název: Pařížanky

Litografie

Rozměr: 44 x 34 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2371

Degas

Název: Dívka

Bronzová plastika
( pozdější odlitek, stav perfektní )
výška : 39 cm

Rozměr: výška : 39 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2829

Příhozy: 65

Dezider Spiró

Název: Před chalupou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav původní )

Rozměr: 48 x 70 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 606

Drápal

Název: Jaro za humny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav slušný )
dvojitý obraz

Rozměr: 36 x 49,5 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2304