čas serveru: 11:52:33

Edvard Munch

Název: Úzkost

Rozměr: 52 x 41 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2037

Egon Rosboroy

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, stav slušný )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3468

Egon Schiele

Název: Sedící žena ( Sitzende Frau mit hochgezogenem Knie )

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 31 x 23 cm
na zadní straně certifikát

Rozměr: 31 x 23 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2082

Egon Schiele

Název: Stojící akt

rozměr ve výřezu 45 x 29,5 cm

Rozměr: 45 x 29,5 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2083

Egon Schiele

Název: Ležící

( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
25/200
rozměr včetně rámu : 50,5 x 70,5 cm

Rozměr: 50,5 x 70,5 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2710

Egon Schiele

75/200

Rozměr: 50,5 x 70,5 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2711

Egon Schiele

(signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 54 x 27,5 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1705

Ekhard

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1925, stav původní )

Rozměr: 43 x 54 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2864

Eliáš

Název: Podloubí

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 26 x 28 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1358

Emanuel Famíra

Název: Zaoceánské lodi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )

Rozměr: 25 x 60 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5892

Příhozy: 47

Emanuel Hosperger

Název: Tatry

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 55 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5901

Emanuel Hosperger

Název: Ajjacio

Olej / plátno
- Ajjacio: město a přístav ležící na západním pobřeží ostrova Korsika
Nalézá se v něm rodný dům, muzeum i památník Napoleona Bonaparta

Rozměr: 49 x 136 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2838

Příhozy: 82

Emanuel Hosperger

Název: Tatry

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3630

Emanuel Hosperger

Název: Javorová dolina ( Vysoké Tatry )

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3158

Emanuel Hosperger

Název: Pohled na Trenčínský hrad

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1921, stav původní )

Rozměr: 29 x 49 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3159

Emanuel Hosperger

Název: Útesy

Olej / lepenka

Rozměr: 26 x 40 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3160

Příhozy: 50

Emanuel Hosperger

Název: Pobřeží

Akvarel / papír

Rozměr: 20 x 28 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4213

Emanuel Hosperger

Název: Stavidlo

Akvarel

Rozměr: 23 x 33 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3206

Emanuel Hosperger

Název: Horská krajina

Akvarel /papír
( signováno vlevo dole, datováno 1929, nerámováno )

Rozměr: 41 x 28 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4755

Emanuel Hosperger

Název: Pobřeží Matty

Olej / karton
( signováno vlevo dole, datováno 1935,
ve slušném stavu )

Rozměr: 35 x 60 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2205