čas serveru: 11:05:47

Emil Tylš

Název: Z náchodska

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 69 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 3112

Emil Vänke

Název: Svatý Vít

Barevný lept
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 26 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 922

Emil Wänke

Název: Týnská ulice

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 41, stav původní )

Rozměr: 56 x 41 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3253

Emile Cagniart

Název: Bruslaři

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 1865

Émile Mangenot

Název: Zrcadlení

Olej / plátno
původ Francie

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 549

Engelmüller - okruh autora

Název: Slepé rameno

Olej / lepenka
( nesignováno , kolem roku 1915-1920, stav slušný )

Rozměr: 27 x 23 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4613

Erhard Schönicke

Název: Bukový les

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 81 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2393

Ernest Paulus

Název: Cestou na dříví

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, belgická škola, stav původní )
původ Belgie

Rozměr: 30 x 47 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4228

Ernestine Janzen

Název: Mužská postava

Monotyp
( signováno vpravo dole, datováno 92, stav původní )
rozměr ve výřezu : 56 x 43 cm

Rozměr: 56 x 43 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3908

Ernestine Janzen

Název: Ženská postava

Monotyp
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav původní )
rozměr ve výřezu : 56 x 43 cm

Rozměr: 56 x 43 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3909

F. Dan

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav slušný )

Rozměr: 40 x 58 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 2910

F. Kuča

Název: Za chalupou

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 39 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1381

F. Kusý

Název: Jarní nálada

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav původní )

Rozměr: 60 x 87 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 1206

F. L. Soukup

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2089

F. Mašín

Název: Na kraji lesa

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4680

F. Ruben

Název: V zahradě

Tisk
rámováno pod sklem

Rozměr: 75 x 47 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5445

F. Šťastný

Název: Mokřady

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4455

F. Svoboda

Název: V lukách

Olej / plátno

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4097

F. Tásler

Název: Kozí hřbety - Krkonoše

Olej / sololit

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 274

F. Tásler

Název: Ve žních

Olej / lepenka

Rozměr: 51 x 70 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1564