čas serveru: 14:53:27

Alois Kalvoda - okruh

Název: Letní den

Olej / překližka

Rozměr: 20 x 23 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5251

Příhozy: 61

Alois Kirnig

Název: Jezírko v lomu

Olej / plátno / deska
restaurátorsky ošetřeno, pravost signatury restaurátorsky prověřena
posoudil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 33 x 45,5 cm

Aktuální cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2307

Alois Kirnig

Název: Starý klášter na skále

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 55,5 x 69 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3417

Příhozy: 47

Alois Kirnig

Název: Rybář

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1892, stav původní )

Rozměr: 42,5 x 68 cm

Aktuální cena: 125 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 1502

Příhozy: 79

Alois Kirnig

Název: Horská krajina

Olej / plech
( signováno vlevo dole, datováno 1880, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 21,5 x 15 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3045

Alois Kohout - Lecoque

Název: Květiny s modrým pozadím ( Flowers with blue backround )

Olej / plátno

Rozměr: 69 x 51 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2074

Alois Kohout - Lecoque

Název: Ulička v Maroku

Olej / překližka
( signováno vlevo nahoře, obraz odborně vyčištěn, datováno 1924, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 50 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2597

Alois Kohout - Lecoque

Název: Stojící modelem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 51 x 61,5 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 2809

Alois Milsimr

Název: Zámek a podzámčí v Bechyni

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav původní )

Rozměr: 57 x 52 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2940

Alois Moravec

Název: Pradlena

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 52 x 70 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5410

Alois Moravec

Název: U Michova

Olej / sololit

Rozměr: 25 x 86 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3114

Alois Procházka

Název: Vlčí máky

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1365

Alois Šmejkal

Název: Mostecká věž

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3390

Alois Šmejkal

Název: Staré zámecké schody

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2949

Alois Srnský

Název: Pohled na Litomyšl

Olej / plátno
přiložen odborný posudek PhDr. Petr Malý

Rozměr: 76 x 90 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3316

Alois Straka

Název: Dobový rám

Dřevo
( stav slušný )

Rozměr: 36 x 28 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5475

Alois Tužinský

Název: Amsterdam - nábřeží

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, stav slušný )

Rozměr: 17 x 25 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3335

Příhozy: 56

Alois Tužinský

Název: Paseka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 33 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3645

Alois Tužínský

Název: Dubrovník

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora včetně autorského razítka, stav slušný )

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5485

Alois Vraný

Název: Srub u horského jezera

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, autorský štítek na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3987