Olej / překližka
Rozměr: 20 x 23 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5251
Příhozy: 61
Olej / plátno / deska
restaurátorsky ošetřeno, pravost signatury restaurátorsky prověřena
posoudil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 33 x 45,5 cm
Aktuální cena: 27 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2307
Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 55,5 x 69 cm
Aktuální cena: 39 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3417
Příhozy: 47
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1892, stav původní )
Rozměr: 42,5 x 68 cm
Aktuální cena: 125 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 1502
Příhozy: 79
Olej / plech
( signováno vlevo dole, datováno 1880, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 21,5 x 15 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3045
Olej / plátno
Rozměr: 69 x 51 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2074
Olej / překližka
( signováno vlevo nahoře, obraz odborně vyčištěn, datováno 1924, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 50 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2597
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 51 x 61,5 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 2809
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav původní )
Rozměr: 57 x 52 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2940
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 52 x 70 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5410
Olej / sololit
Rozměr: 25 x 86 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3114
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 38 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1365
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3390
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2949
Olej / plátno
přiložen odborný posudek PhDr. Petr Malý
Rozměr: 76 x 90 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3316
Dřevo
( stav slušný )
Rozměr: 36 x 28 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5475
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, stav slušný )
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3335
Příhozy: 56
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 26 x 33 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3645
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora včetně autorského razítka, stav slušný )
Rozměr: 26 x 36 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5485
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, autorský štítek na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3987