čas serveru: 17:39:08

František Hudeček

Název: Noční chodec

( signováno vpravo dole, datováno 34, dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 20 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1509

František Janoušek

Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 3305

František Jiroudek

Název: Kadaň I.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1957, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 120 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4616

František Jiroudek

Název: Zátiší s houslemi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1973, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 76 x 100 cm

Aktuální cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 3956

Příhozy: 62

František Jiroudek

Název: Zátiší s houslemi

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 61, stav slušný )
původ z ateliéru malíře
konzultováno s PhDr. Jaromírem Zeminou

Rozměr: 19,5 x 53 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5518

František Jiroudek

Název: Zátoka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5602

František Jiroudek

Název: V podhůří

Akvarel / papír
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 43 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5868

František Jungr

Název: Zátiší

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 41 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4590

František Kaván

Název: Údolí Libuňka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1924, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Přírodní památka Libuňka (na informačních tabulích označená Libuňka pod Troskami) se nachází mezi obcemi Ktová a Borkem pod Troskami na meandrujícím toku řeky Libuňky. Úsek dlouhý asi 2,5 km je obzvláště ceněn jako přírodní památka a je nejzachovalejším úsekem vodního toku na celé oblasti CHKO Český ráj.

Rozměr: 41 x 53 cm

Aktuální cena: 71 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2576

Účastníci: 16

Příhozy: 72

František Kaván

Název: Boží muka

Olej / lepenka
( 2x signováno - vlevo dole a vpravo dole, vyřezávaný rám, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně "Franta Kaván věnuje", stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 25,5 x 35 cm

Aktuální cena: 63 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 548

Příhozy: 71

František Kaván

Název: Stavidlo

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1900 v okolí Železnice u Jičína, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 35 x 28 cm

Aktuální cena: 62 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5942

Příhozy: 68

František Kaván

Název: Nálada z Komňátek

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datace po roce 1922, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Varianta obrazu publikována v monografii František Kaván, dílo vydané v Praze 2019, v soupise díla pod číslem 1622

Rozměr: 40 x 52,5 cm

Aktuální cena: 51 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 1853

Příhozy: 58

František Kaván

Název: Jasná zima

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1920, obraz odborně vyčištěn, stav slušný )
obraz byl vystaven - František Kaván / zima - městské muzeum a galerie Hlinsko
výstava 9.12.2023 - 4.2.2024
( součástí aukce je i katalog výstavy )
katalogové číslo obrazu 50
na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5953

Příhozy: 79

František Kaván

Název: U nás v zimě

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen odborný posudek

Rozměr: 49 x 65 cm

Aktuální cena: 84 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 2652

Příhozy: 62

František Kaván

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, přípis nerozluštěn, stav perfektní )
datace – okolo 1918,
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: FRANTIŠEK KAVÁN, český rok v krajinách (24. 4. – 30. 9. 2018), Galerie Kooperativy v Praze.
Publikováno: František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, č. soupisu 1228 na s. 501.

Rozměr: 70 x 99 cm

Aktuální cena: 230 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 3947

Příhozy: 96

František Kaván

Název: Krajina u Hlinska

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 53 cm

Aktuální cena: 89 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 2173

Příhozy: 96

František Kaván

Název: Revír Ruba u Chlumu u Hlinska v Čechách

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1913, obraz odborně vyčištěn )
datováno s věnováním vlevo dole: „Panu předn. Dachovskému srdečně Kaván1913“ dále vzadu nápis: Revír Ruba u Chlumu u Hlinska v Č. Jak jsem ulovil prvního tetřívka
Posouzeno a konzultováno Dr. Irenou Žantovskou Murray HonFRIBA, PhDr. Michaelem Zachařem (uznávaným znalcem díla F. Kavána), prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem

Rozměr: 24,5 x 35,5 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5526

Příhozy: 41

František Kaván

Název: Podmrak

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1900, stav slušný )

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4560

František Kaván

Název: Lednové ráno

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, původní dobový rám, stav perfektní )
přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Šíbr

Rozměr: 69 x 98 cm

Aktuální cena: 250 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 3539

Účastníci: 22

Příhozy: 108

František Kaván

Název: Zimní pláň

Olej / deska
přiložen písemný odborný posudek

Rozměr: 31 x 50 cm

Aktuální cena: 53 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2011