čas serveru: 11:06:36

František Líbal

Název: Letní večer nad Břilicemi ( Třeboň )

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1956, stav slušný )

Rozměr: 43 x 54 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5564

František Líbal

Olej / plátno

Rozměr: 96 x 130 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 970

František Líbal

Název: Bažina v lese

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1945, stav slušný )

Rozměr: 42 x 53 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5601

František Líbal

Název: Drážní domek

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 31 x 40 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4855

Příhozy: 59

František Malý

Název: Sněžka z Liščí hory

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 56, stav původní )

Rozměr: 56 x 76 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1978

František Max

Název: Pražské zákoutí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 45 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3896

František Max

Název: Kostel Svatého Havla ( Horažďovice )

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )

Rozměr: 46 x 35 cm

Aktuální cena: 8 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4422

František Max

Název: Chalupa

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 24 x 32,5 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5713

František Max

Název: Hladina

Olej / lepenka
( signováno vrypem vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 43 x 52 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5983

František Max

Název: Chalupa

Olej / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 45 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5480

František Max

Název: Kaple

Olej / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 46 x 34 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5481

František Max

Název: Parníky na Náplavce

Olej / plátno

Rozměr: 38 x 50 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2937

Příhozy: 58

František Max

Název: Pohled na Prahu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, francouzský rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 65 x 100 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5517

František Max

Název: Chrám sv. Mikuláše

Olej / plátno

Rozměr: 48 x 70 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 936

František Max

Název: Chalupy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4300

František Max

Název: Svatý Mikuláš

Olej / lepenka
rozměr ve výřezu: 44 x 31 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 44 x 31 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4309

František Max

Název: Krajina s kostelíkem

Olej / karton
- rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 45 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5116

František Michl

Název: Smrk

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 23 x 21 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5712

František Michl

Název: Zřícenina

Olej / plátno
žák Otakara Nejedlého

Rozměr: 50 x 100 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2698

František Michl

Název: Z Bretaně

Olej / plátno
žák Otakara Nejedlého

Rozměr: 50 x 100 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2700