Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1956, stav slušný )
Rozměr: 43 x 54 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5564
Olej / plátno
Rozměr: 96 x 130 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 970
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1945, stav slušný )
Rozměr: 42 x 53 cm
Aktuální cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5601
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 31 x 40 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4855
Příhozy: 59
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 56, stav původní )
Rozměr: 56 x 76 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1978
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 33 x 45 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3896
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
Rozměr: 46 x 35 cm
Aktuální cena: 8 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4422
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )
Rozměr: 24 x 32,5 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5713
Olej / lepenka
( signováno vrypem vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 43 x 52 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5983
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 45 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5480
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 46 x 34 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5481
Olej / plátno
Rozměr: 38 x 50 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2937
Příhozy: 58
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, francouzský rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 65 x 100 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5517
Olej / plátno
Rozměr: 48 x 70 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 936
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4300
Olej / lepenka
rozměr ve výřezu: 44 x 31 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 31 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4309
Olej / karton
- rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 45 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5116
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 23 x 21 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5712
Olej / plátno
žák Otakara Nejedlého
Rozměr: 50 x 100 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2698
Olej / plátno
žák Otakara Nejedlého
Rozměr: 50 x 100 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2700