čas serveru: 23:21:27

František Michl

Název: Pobřeží

Olej / překližka

Rozměr: 12 x 24 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2294

František Michl

Název: Borovice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1942, stav perfektní )

Rozměr: 63 x 63 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1791

František Motyčka

Název: Letní den na vsi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1930, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 57 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3375

František Motyčka

Název: U Kameniček

Lavírovaná kresba perem
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5049

František Motyčka

Název: Z Českomoravské vysočiny III.

Lavírovaná kresba perem
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5050

František Muzika

Název: Psík

( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 12 x 7 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4198

František Nedvěd

Název: Skulptura

Olej / plátno / lepenka
( signováno dole uprostřed, datováno na zadní straně 1990, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3914

František Pečínka

Název: Roubenka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 44 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4167

František Pečínka

Název: Břízová nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 62 x 98 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 909

František Plecháč-Prosecký

Název: Cidlina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3192

František Plecháč-Prosecký

Název: Cidlina II.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1947, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3193

František Podešva

Název: Soláň - horská krajina

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3939

František Podešva

Název: Snopy

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 25, stav původní )

Rozměr: 31 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4256

František Podešva

Název: Ponurá krajina

Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, datováno 1938, stav slušný )

Rozměr: 40 x 59 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4085

František Pospíšil

Název: Krkonoše

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1973, stav slušný )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5024

Název: Boj velryby a ptakopyskem na život a na smrt !

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 22, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4624

Příhozy: 47

Název: Keplerův dům

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 50 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4625

Název: Já už jdu, už mám všechno hotový !

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 45 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4117

Příhozy: 41

Název: My dva a čas

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4118

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4119