čas serveru: 15:22:26

Alois Wachsman

Název: Delfíni

Kresba / Tuš / papír
( signováno monogramem vpravo ve středu, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 26 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5982

Amálie Mánesová

Název: Luční kvítí

Kresba tužkou / lepenka
( signováno dole uprostřed, stav perfektní, rám drobné oděrky )
rozměr ve výřezu 45 x 31 cm

Rozměr: 45 x 31 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2592

Amedeo Modigliani

Název: Elvíra

( signováno vpravo dole, stav původní )
certifikát přiložen na zadní straně
číslováno: 32/50

Rozměr: 78,2 x 51,2 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2988

Andrej Bělocvětov

Název: Mořská krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
na zadní straně pozůstalostní razítko

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2847

Andrej Bělocvětov

Název: Periferie

Olej / plátno

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5418

Andrej Bělocvětov

Název: Kompozice

( signováno vpravo nahoře, datováno 63, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 49 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4713

Ant. Majer

Název: Pražské zákoutí

Litografie

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4738

Ant. Ondrůj

Název: Cestou do vesnice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní - poškozeno )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5395

Antonie Laníková

Název: Kompozice

Rozměr: 18 x 43 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2320

Antonín Bloman

Název: Za humny

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav slušný )
- žák Josefa Ullmanna a Antonína Kalvody

Rozměr: 43 x 53 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6047

Antonín Brunner

Název: Děti

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )

Rozměr: 34 x 29 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4376

Antonín Brunner

Název: Blahopřání

Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4750

Antonín Chittussi

Název: Na Seine

Olej / dubová deska
( signováno vlevo dole, kolem roku 1880, stav slušný )
- odborný posudek PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 18,5 x 24 cm

Aktuální cena: 130 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 4877

Příhozy: 86

Antonín Chittussi

Název: Podzimní pahorkatina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen odborný posudek
Antonín Chittussi ( 1844-1891 )
- rodiště Ronov nad Doubravou
- patří k největším českým krajinářům
- velká monografie od profesora Romana Prahla

Rozměr: 19,5 x 27 cm

Aktuální cena: 86 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 3625

Příhozy: 59

Antonín Chittussi

Název: Předměstí Paříže ( Pont de Bezons )

Olej / dřevěná deska

Rozměr: 15,5 x 22 cm

Aktuální cena: 120 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 3163

Příhozy: 85

Antonín Homolka

Název: Maják

Rozměr: 17 x 42,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1980

Antonín Hudeček

Název: Les

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, rám drobné oděrky, stav slušný )

Rozměr: 47,5 x 30 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2817

Antonín Hudeček

Název: Krajina v okolí hory Ostaš

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datace - okolo r. 1916, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 132 cm

Aktuální cena: 67 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1034

Příhozy: 60

Antonín Hudeček

Název: Vřesoviště

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1908, stav původní )
na zadní straně stvrzení PhDr. Michaela Zachaře

Rozměr: 31 x 39 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4875

Antonín Hudeček

Název: Potok Bělá

Olej / lepenka

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 34 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 5660