Kresba / Tuš / papír
( signováno monogramem vpravo ve středu, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 26 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5982
Kresba tužkou / lepenka
( signováno dole uprostřed, stav perfektní, rám drobné oděrky )
rozměr ve výřezu 45 x 31 cm
Rozměr: 45 x 31 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2592
( signováno vpravo dole, stav původní )
certifikát přiložen na zadní straně
číslováno: 32/50
Rozměr: 78,2 x 51,2 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2988
Olej / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
na zadní straně pozůstalostní razítko
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2847
Olej / plátno
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5418
( signováno vpravo nahoře, datováno 63, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 49 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4713
Litografie
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4738
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní - poškozeno )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5395
Rozměr: 18 x 43 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2320
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav slušný )
- žák Josefa Ullmanna a Antonína Kalvody
Rozměr: 43 x 53 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6047
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )
Rozměr: 34 x 29 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4376
Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 33 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4750
Olej / dubová deska
( signováno vlevo dole, kolem roku 1880, stav slušný )
- odborný posudek PhDr. Michael Zachař
Rozměr: 18,5 x 24 cm
Aktuální cena: 130 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 4877
Příhozy: 86
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen odborný posudek
Antonín Chittussi ( 1844-1891 )
- rodiště Ronov nad Doubravou
- patří k největším českým krajinářům
- velká monografie od profesora Romana Prahla
Rozměr: 19,5 x 27 cm
Aktuální cena: 86 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 3625
Příhozy: 59
Olej / dřevěná deska
Rozměr: 15,5 x 22 cm
Aktuální cena: 120 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 3163
Příhozy: 85
Rozměr: 17 x 42,5 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1980
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, rám drobné oděrky, stav slušný )
Rozměr: 47,5 x 30 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2817
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datace - okolo r. 1916, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 132 cm
Aktuální cena: 67 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1034
Příhozy: 60
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1908, stav původní )
na zadní straně stvrzení PhDr. Michaela Zachaře
Rozměr: 31 x 39 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4875
Olej / lepenka
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 34 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 5660