čas serveru: 06:28:51

Název: Gilgameš a Enkidu staví sfingu

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2924

Název: Bezdomovci se vracejí domů

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2925

Příhozy: 55

Název: Zvířátka obdivují píču

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 53 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4724

Příhozy: 56

Název: Vuelta

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2019, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 80 cm

Aktuální cena: 45 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2679

Příhozy: 65

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 150 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2680

Příhozy: 116

Název: Ornitologové

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3960

Název: Sraz poctivých fotbalových rozhodčích

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2681

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3961

Název: Praha

Olej / plátno

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3962

Příhozy: 56

Název: Zvířátka obdivují píču

Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 28 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 25 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5756

Název: Kabina Slávie

Umělecký tisk
rozměr ve výřezu: 24 x 28 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 24 x 28 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5757

Název: Zvířátka ji hledají

Umělecký tisk
rozměr ve výřezu: 28 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 25 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5758

Název: Dej šanci manželce

Umělecký tisk
rozměr ve výřezu: 25 x 20 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 20 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5759

Název: Nuestra Señora de la Almudena

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
- dnes již ojediněle se vyskytující dílo autora ( 90-tá léta )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 42 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4992

Název: Černá kočka bílý kocour

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5248

Název: Kabina Sparty

Umělecký tisk
rozměr ve výřezu: 22 x 28 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 22 x 28 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5760

Název: Vesmírný úchyl 2

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5249

Název: Staronová synagoga a Židovská radnice

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5250

Název: Zvířátka obdivují píču

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 56 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5523

Název: Zvířátka ji hledají

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5524