čas serveru: 21:32:28

Název: Český sen ( Pečená kachnička - Bramborové knedlíčky - Modré zelíčko )

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 34 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3531

Název: Setkáni poctivých fotbalových rozhodčích

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3787

Název: Osvobození Prahy čínskou lidovou armádou 21. srpna 2048

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3532

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 79 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3788

Účastníci: 17

Příhozy: 91

Název: Žena sedící u okna na Vinohradech

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3286

Název: 7 Samurajů

Olej / plátno

Rozměr: 45 x 70 cm

Aktuální cena: 48 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3288

Příhozy: 62

Název: Zlatá ulička

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 72 cm

Aktuální cena: 58 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3290

Účastníci: 20

Příhozy: 72

Název: Ježíšek odpouští králi Herodesovi

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5595

Název: Už jsou tady !!!

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5596

Název: Malostranská Beseda

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 45 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5597

Název: Vítězství

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 61 x 50 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5089

Název: Klášterní fortna

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 53 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5090

Příhozy: 65

Název: 2030 Češi ve frontě na rohlík

Olej / plátno
( signováno vlevo i vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5091

Název: Zvířátka obdivují píču

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 44 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6115

Účastníci: 19

Název: Znamení Beran

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4326

Název: Stvoření světa

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4327

Název: Praha

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 55 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 2792

Účastníci: 16

Příhozy: 64

Název: Zvířátka ji hledají

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4328

Název: Blond in Blue

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 80 x 45 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2793

Příhozy: 50

Název: Octomilky napadly bratry Karamazovi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2794

Příhozy: 65