Popis
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 23 x 47 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2693
Účastníci: 2
Příhozy: 3
Detail
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 46 x 59 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4815
Účastníci: 2
Příhozy: 10
Detail
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2900
Účastníci: 2
Příhozy: 18
Detail
|
Popis
Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3096
Účastníci: 4
Příhozy: 10
Detail
|
Popis
Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3097
Účastníci: 3
Příhozy: 8
Detail
|
Popis
Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3098
Účastníci: 4
Příhozy: 8
Detail
|
Popis
Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3099
Účastníci: 4
Příhozy: 13
Detail
|
Popis
Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3100
Účastníci: 3
Příhozy: 8
Detail
|
Popis
Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3101
Účastníci: 4
Příhozy: 8
Detail
|
Popis
Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3102
Účastníci: 3
Příhozy: 6
Detail
|
Popis
Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3103
Účastníci: 3
Příhozy: 6
Detail
|
Popis
Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3104
Účastníci: 5
Příhozy: 18
Detail
|
Popis
Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3105
Účastníci: 3
Příhozy: 10
Detail
|
Popis
Akvarel
( nesignováno, datováno 1942, přípis na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 26 x 14 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2224
Účastníci: 3
Příhozy: 6
Detail
|
Popis
Pastel
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
rozměr ve výřezu: 48 x 34 cm
Rozměr: 48 x 34 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5559
Účastníci: 4
Příhozy: 6
Detail
|
Popis
Kombinovaná technika
( signováno vpravo dole, datováno 1958, stav perfektní )
oboustranný obraz
Rozměr: 62 x 44 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2682
Účastníci: 5
Příhozy: 7
Detail
|
Popis
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
opatřeno razítkem pozůstalosti Františka Vobeckého
publikováno v katalogu pozůstalosti Františka Vobeckého v roce 2014
Rozměr: 90,5 x 68 cm
Aktuální cena: 190 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5003
Účastníci: 5
Příhozy: 86
Detail
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 36 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 1692
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Detail
|
Popis
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
- varianta obrazu reprodukována ve Zlaté Praze 1915, ročník XXXII., číslo 37, strana 438
Rozměr: 100 x 95 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4024
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4495
Účastníci: 3
Příhozy: 12
Detail
|