čas serveru: 21:26:19

Antonín Hudeček

Název: Krajina pod mrakem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datace: okolo roku 1915, vyřezávaný dekorativní rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
rozměr včetně rámu 127,5 x 156,5 cm,

Rozměr: 101 x 130 cm

Aktuální cena: 160 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 559

Příhozy: 84

Antonín Hudeček

Název: Na břehu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 823

Antonín Hudeček

Název: Letní den na potoce Bělá

Olej / lepenka
Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek
- rámováno pod sklem

Rozměr: 43 x 59 cm

Aktuální cena: 56 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5954

Příhozy: 69

Antonín Hudeček

Název: Zrcadlení

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, datace po roce 1920, obraz odborně vyčištěn, stav slušný )
obraz galerijních rozměrů

Rozměr: 95 x 130 cm

Aktuální cena: 120 000 Kč

Vyvolávací cena: 19 000 Kč

Id aukce: 3421

Příhozy: 88

Antonín Hudeček

Název: Tatry

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1926, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1897

Antonín Hudeček

Název: V zahradě

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně pozůstalostní razítko Antonína Hudečka, stav perfektní )

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2158

Příhozy: 51

Antonín Hudeček

Název: Potok v lese

Olej / lepenka
- štítek na zadní straně

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3968

Antonín Hudeček

Název: Zrcadlení

Olej / papír

Rozměr: 44 x 59 cm

Aktuální cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5262

Příhozy: 64

Antonín Hudeček

Název: Chalupy

Olej / lepenka
( nesignováno, potvrzeno Jiřím Hudečkem, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 61 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 935

Antonín Hudeček

Název: Horská říčka

Olej / lepenka
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6088

Příhozy: 51

Antonín Hudeček

Název: Potok Bělá u Častolovic

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám drobné oděrky, stav perfektní )
na zadní straně pozůstalostní razítko Antonína Hudečka

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1997

Antonín Hudeček

Název: Alpy na podzim

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vytvořeno 1916 , obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Významný malíř počátku a prvních dekád 20. století. Původně studoval u prof. Pirnera a Brožíka a tvořil zejména figurálně (ještě se zdokonalil u figuralisty Seitze v Mnichově). Nakonec se přidal ke skupině krajinářů prof. Mařáka na Okoři. Vůdčí osobnost zde byl Antonín Slavíček. Hudeček cestuje s Janem Preislerem v r. 1902 do Itálie, cesta má na jeho tvorbu vliv, ještě větší však měla cesta r. 1909 na Sicílii, kde zdokonalil malbu krajiny i moře. V letech 1914-16 maloval převážně krajiny (Rakousko a Německo). Ve 20. letech maloval v Tatrách a v roce 1927 si kupuje v Častolovicích vilu se zahradou a každoročně zachycuje v obrazech přírodu, zahrady a květiny v okolí svého domu. Jeho díla byla již za autorova života součástí veřejnoprávních i soukromých významných sbírek.

Rozměr: 66 x 100 cm

Aktuální cena: 95 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 4853

Příhozy: 102

Antonín Kalvoda

Název: Husopaska

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 28, stav původní )

Rozměr: 65 x 54 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2663

Antonín Kouba

Název: Na hrázy

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 65 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5107

Antonín Kroča

Název: Abstrakce

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 62 x 35 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4874

Antonín Kroča

Název: Kytice I.

Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 15, stav původní )

Rozměr: 61 x 20 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5131

Antonín Kroča

Název: Kytice II.

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 19, stav původní )

Rozměr: 61 x 24 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5132

Antonín Kroča

Název: V zahradě I.

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 20, stav slušný )

Rozměr: 61 x 30 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5667

Antonín Kroča

Název: Barevná kompozice

Olej / sololit

Rozměr: 61 x 35 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5668

Antonín Kroča

Název: Abstrakce I.

Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, stav slušný )

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4967