Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 58 x 63 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5851
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 70 x 90 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4686
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 54 x 66 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4287
Kolorovaná litografie
( signováno vlevo, stav slušný )
Rozměr: 24 x 29 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 383
Olej / karton
Rozměr: 49 x 60 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1471
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 80 x 66 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3300
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 39 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5999
Pastel
Rozměr: 34 x 57 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Id aukce: 1150
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2893
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav původní )
Rozměr: 42 x 53 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3011
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 60 x 45 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5376
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav původní )
Rozměr: 77 x 49 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 066
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 96, stav původní )
Rozměr: 75 x 50 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 071
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 32 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4108
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 86, stav slušný )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5584
Akryl na plátně
( signováno na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: 60 x 63 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 1205
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 2016, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 54 x 83 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2032
Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 21 x 25 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 2888
Olej / překližka
Rozměr: 36 x 36 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 3036
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav slušný )
Ivana Kotýnková
Rozměr: 39 x 30 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5734