čas serveru: 15:21:07

Holý

Název: Vlčí máky

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 58 x 63 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5851

Homoláň

Název: Zátiší s květinami

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 70 x 90 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4686

Homoláň

Název: Zátiší s muškáty

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 54 x 66 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4287

Honoré Daumiér

Název: Kssssse! Pedro, Kssssse! Miguel!

Kolorovaná litografie
( signováno vlevo, stav slušný )

Rozměr: 24 x 29 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 383

Horák

Název: Horská krajina

Olej / karton

Rozměr: 49 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1471

Hradecký

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 80 x 66 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3300

Hugo Boettinger

Název: Hollar se stěhuje

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 39 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5999

Hugo Boettinger

Název: Dobrá pohoda české hudby ( V Jägerově vinárně )

Pastel

Rozměr: 34 x 57 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 14 000 Kč

Id aukce: 1150

Hůrka Otakar

Název: Trosky

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2893

Hvravenstun

Název: Před domem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav původní )

Rozměr: 42 x 53 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3011

Ida Müntzberg

Název: Portrét dívky

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 60 x 45 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5376

Igor Pančuk

Název: Studenovodské vodopády

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav původní )

Rozměr: 77 x 49 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 066

Igor Pančuk

Název: Štrbské pleso

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 96, stav původní )

Rozměr: 75 x 50 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 071

Ilja Šaroun

Název: Dudák

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 32 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4108

Ilja Šavel

Název: Zátiší se sádrovou hlavičkou

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 86, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5584

Ivan Exner

Název: Dlouhý spánek II.

Akryl na plátně
( signováno na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 60 x 63 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1205

Ivan Exner

Název: Opatovický kanál - Halda

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 2016, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 54 x 83 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2032

Ivan Ouhel

Název: Navážka v krajině

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 21 x 25 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2888

Ivana Červinková

Název: Hudba

Olej / překližka

Rozměr: 36 x 36 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 3036

Ivana Kotýnková

Název: Polní kvítí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav slušný )
Ivana Kotýnková

Rozměr: 39 x 30 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5734