čas serveru: 15:27:21

Antonín Kroča

Název: Slunečnice

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 61,5 x 35 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2807

Antonín Kroča

Název: Kytice

Olej / sololit

Rozměr: 59 x 35 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2808

Antonín Majer

Název: Na bramborách

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, studoval u prof. Brožíka, Hynaise a Schwaigra, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 64 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 1241

Antonín Pelc

Název: Na předměstí

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 36 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4388

Antonín Pelc

Název: Kavárna v New Yorku

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 49, stav původní )
konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.
Rentgenováno v Národní Galerii a podmalbou je sedící žena, zobrazený RTG je pouze výřez, nezahrnuje cely obraz.

Rozměr: 60 x 81 cm

Aktuální cena: 89 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 1145

Příhozy: 55

Antonín Procházka

Název: Dítě s jablkem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav původní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2826

Antonín Procházka

Název: Toaleta

Patinovaná sádra
( značeno dole, stav původní )
výška : 42 cm

Rozměr: výška: 42 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5147

Antonín Procházka

Název: Žena

Lavírovaná kresba / tuš / papír
( signováno vpravo dole AP, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 36 x 21 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5784

Antonín Procházka

Název: Studie ženské postavy

Lavírovaná kresba / Tuš / papír

Rozměr: 48 x 34 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5829

Antonín Rychlovský

Název: Zimní náves

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen umělecko-historický posudek PhDr. Ivan Havelka

Rozměr: 70 x 90 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3549

Antonín Slavíček - okruh

Název: Poslední rozloučení

Olej / karton
( nesignováno, perfektní stav )

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 901

Antonín Slavíček - škola

Název: Staroměstské náměstí

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5755

Antonín Slíva

Název: Chalupa v Beskydech

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 46 x 56 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5544

Antonín Waldhauser

Název: Romantická krajina

Olej / lepenka
( nesignováno, přípis na zadní straně, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 10,5 x 15 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3082

Antonín Waldhauser

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, kolem roku 1890, stav slušný )

Rozměr: 47 x 65 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4876

Antonín Waldhauser

Název: Tajemná noc při úplňku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 10,5 x 9 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5976

Antonín Waldhauser

Olej / dřevo
( signováno monogramem vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 10 x 14,5 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1140

Apollonas Soben

Název: Perfection at its peak

Barevný inkoustový tisk / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5521

Apollonas Soben

Název: Duet

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Id aukce: 5589

Arch. Lad. Koubek

Název: Luční kvítí s třešněmi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1942, stav původní )

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4463