čas serveru: 05:59:13

Zuzana Oberthorová

Název: Zátiší s banány

Barevná litografie
( signováno dole uprostřed, stav původní )

Rozměr: 30 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4737

Zrzavý

Název: Dívka s květinami ve vlasech

Hollarotypie / pastel
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 8 x 7 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1715

Příhozy: 80

Zívala

Název: Barvy podzimu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 65 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4098

Zítko

Název: Před domem

( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 25 x 55 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 55 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5446

Zdeňka Holejšovská

Název: Montevideo

Olej / sololit
dílo získáno přímo od autorky

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5435

Zdeňka Holejšovská

Název: Plachetnice

Akryl / pastel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 50 x 40 cm
dílo získáno přímo od autorky

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5443

Zdeňka Holejšovská

Název: Domy a lodě

Akryl / pastel / kombinovaná technika
( signováno vlevo dole, datováno 2018, stav perfektní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 50 x 40 cm
dílo získáno přímo od autorky

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5444

Zdeňka Holejšovská

Název: Tři pomeranče

Olej / plátno
dílo získáno přímo od autorky
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.

Rozměr: 49 x 59 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6041

Zdeňka Holejšovská

Název: Podvečer na vodě

Akryl / zlato
dílo získáno přímo od autorky
Zdeňka Holejšovská

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5866

Zdeňka Holejšovská

Název: Plachetnice v zálivu

Olej / sololit
dílo získáno přímo od autorky
Zdeňka Holejšovská

Rozměr: 48 x 58 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5876

Příhozy: 59

Zdeňka Burghauserová

Název: Libáň u Chrudimi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1931, stav původní )

Rozměr: 30 x 39 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5349

Zdeněk Vacek

Název: Kytice

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 55 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5663

Zdeněk Vacek

Název: Graprus Weberi

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2016, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 53 x 40 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5664

Zdeněk Vacek

Název: Zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2013, stav slušný )

Rozměr: 48 x 54 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5542

Zdeněk Vacek

Název: Španělka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )

Rozměr: 65 x 45 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5543

Zdeněk Vacek

Název: Suché růže II.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav slušný )

Rozměr: 55 x 35 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5574

Zdeněk Sigmund

Název: Jižní krajina

Olej / plátno
- na zadní straně " Zimní nálada "

Rozměr: 60 x 76 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2579

Zdeněk Seydl

Název: Leballet Moderne

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )

Rozměr: 31 x 43 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1664

Zdeněk Seydl

Název: Fandango

Litografie

Rozměr: 21,5 x 31,5 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3242

Zdeněk Seydl

Název: Eyhle

Litografie

Rozměr: 29 x 21 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3243