Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno 60/60
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5096
Litografie
číslováno 31/60
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5097
Litografie
číslováno 58/60
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5098
Litografie
číslováno 1/60
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5099
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 26 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 1778
( signováno vlevo dole, volný list, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 1780
( signováno vpravo dole, kovový rám, stav perfektní )
číslováno 25/150
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3573
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4981
Tempera / lepenka
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4086
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )
Rozměr: 36 x 27 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1722
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav původní )
Rozměr: 35 x 28 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2756
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 49 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5355
Olej / plátno
( signováno vpravo dole a na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: 50 x 80 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 5503
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )
Rozměr: 56 x 47 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1570
Olej / karton
Rozměr: 44 x 69 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4059
Olej / lepenka
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3700
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 38 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5269
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 1943, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 37 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5774
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kolem roku 1900, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 80 x 43 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1678
Příhozy: 25
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 68 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2048