čas serveru: 06:51:46

Banksy

Název: Dog

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno 60/60

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5096

Banksy

Název: Superheroes Game

Litografie
číslováno 31/60

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5097

Banksy

Název: Birds

Litografie
číslováno 58/60

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5098

Banksy

Název: Death

Litografie
číslováno 1/60

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5099

Banksy

Název: No more hope

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 26 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1778

Banksy

Název: Děvčátko s balonem

( signováno vlevo dole, volný list, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1780

Banksy

Název: The Flower Thrower

( signováno vpravo dole, kovový rám, stav perfektní )
číslováno 25/150

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3573

Balíček

Název: Podzimní den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4981

B. Radová

Název: Vysoké nebe

Tempera / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4086

B. Němec

Název: Zátiší s růžemi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 36 x 27 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1722

B. Müller

Název: Ve skalách

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav původní )

Rozměr: 35 x 28 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2756

B. Horník

Název: Lesní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 49 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5355

B. Gajdar

Název: Podzim

Olej / plátno
( signováno vpravo dole a na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 50 x 80 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 5503

B. F. Rychlá

Název: Děti

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )

Rozměr: 56 x 47 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1570

B. Cibulka

Název: Kostel

Olej / karton

Rozměr: 44 x 69 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4059

B. Blažek

Název: Za humny

Olej / lepenka

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3700

Autor neurčen (Barbizonská škola)

Název: Zrcadlení

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 38 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5269

Autor neurčen - Prof. Petr

Název: Orlík

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 1943, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 37 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5774

Autor neurčen - Ažbého škola Mnichov

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kolem roku 1900, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 80 x 43 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 1678

Příhozy: 25

Název: Horská krajina

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 68 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2048