čas serveru: 23:56:21

Z. Panaš

Název: Zátiší

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4771

Z. Černý

Název: Zátiší s šeříky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 70 x 56 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4050

Yana Martynová

Název: Slon

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4722

X. Krejčí

Název: Jižní Čechy

Olej / lepenka

Rozměr: 20 x 23 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4104

Wolf

Název: Kytice

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3567

Winter

Název: Přítelkyně

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 90, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 58 x 45 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3800

William Lionel Wyllie

Název: Marina

( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 10 x 22 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4859

Willi Eplinius

Název: V ranním oparu

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 95 cm

Aktuální cena: 15 900 Kč

Vyvolávací cena: 8 900 Kč

Id aukce: 2771

Weirauch

Název: Zátiší s ovocem a květinou

( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )

Rozměr: 60 x 44 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 300

Weigert

Název: Zámecký park

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 55 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 2718

Waldraff

Název: Pastýř

Olej/ plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1931, stav původní )

Rozměr: 53 x 100 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 060

Waldmann

Název: Zimní krajina

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 52, stav původní )

Rozměr: 28 x 34 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4849

W. Salomon

Název: Před domem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )

Rozměr: 54 x 70 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2494

W. Čížek

Název: Praha

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1942, stav původní )

Rozměr: 24 x 30 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5550

Vratislav Nechleba

Název: Portrét mladé dámy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )
na zadní straně štítek Národní galerie s evid. číslem O-1835
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek
Vratislav Nechleba
(17. června 1885, Královské Vinohrady – 26. července 1965, Praha) byl český malíř - portrétista, profesor AVU
- vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze v letech 1902–1907 v ateliéru profesora Maxmiliána Pirnera
- absolvoval studijní cesty do Itálie, Rakouska a Německa
- v roce 1918 byl jmenován profesorem na AVU. Zde působil až do roku 1958. Několikrát byl zvolen rektorem AVU

Rozměr: 56 x 46,5 cm

Aktuální cena: 45 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2920

Vratislav Muttich

Název: Dívka v kroji

( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 42 x 29 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2218

Vratislav Hlava / Rudolf Bém

Název: Lesní říčka

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4660

Votava

Název: Krajinka s řekou

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 2745

Votava

Název: Vodní mlýn

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 2746

Vondra

Název: Stromořadí

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5180