Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3682
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 8 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3970
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1980, stav slušný )
Space with cactus and banjo
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5008
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4762
( signováno vlevo dole, datováno 1992, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4013
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 120 x 80 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 5561
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 4797
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4552
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3534
Příhozy: 25
Akryl / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav slušný )
Rozměr: 38 x 25 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6096
Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 45 x 140 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6097
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5083
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5084
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1979, stav původní )
Rozměr: 35 x 27 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4330
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5617
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav původní )
Rozměr: 120 x 85 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 4220
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav původní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1785
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 5522
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1961, stav původní )
přiložen znalecký posudek Dr. Jiří Dvorský
Rozměr: 81 x 100 cm
Aktuální cena: 71 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4442
Příhozy: 82
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, datováno 70, stav perfektní )
Rozměr: 63 x 90 cm
Aktuální cena: 180 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5295
Příhozy: 130