čas serveru: 14:51:48

Robert Cook

Název: Beauty at the race II.

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3682

Robert Cook

Název: Two beauties at the Alps race

( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav slušný )

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 8 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3970

Robert Cook

Název: Prostor s kaktusem a bendžem

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1980, stav slušný )
Space with cactus and banjo

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5008

Robert Cook

Název: Kráska v New Yorku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4762

Robert Cook

Název: Party at the ocean

( signováno vlevo dole, datováno 1992, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4013

Robert Cook

Název: Spanish tango

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 80 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 5561

Robert Cook

Název: Beauty at the airport

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4797

Robert Cook

Název: Two beauties at the Prague

( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4552

Robert Cook

Název: Two beauties at a race in Colorado

( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3534

Příhozy: 25

Robert Cook

Název: Dva klauni v prostoru

Akryl / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav slušný )

Rozměr: 38 x 25 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6096

Robert Cook

Název: HighWay 66

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 45 x 140 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6097

Robert Cook

Název: Space with newspaper

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5083

Robert Cook

Název: Space with guitar

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5084

Robert Cook

Název: Figure at the space

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1979, stav původní )

Rozměr: 35 x 27 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4330

Robert Cook

Název: Beauty in New York

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5617

Robert Čermák

Název: Sen

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav původní )

Rozměr: 120 x 85 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 4220

Robert Čermák

Název: Planeta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav původní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1785

Rinetta Feliz

Název: Abenut stadia in mores

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 5522

Richard Wiesner

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1961, stav původní )
přiložen znalecký posudek Dr. Jiří Dvorský

Rozměr: 81 x 100 cm

Aktuální cena: 71 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4442

Příhozy: 82

Richard Wiesner

Název: Zátiší

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, datováno 70, stav perfektní )

Rozměr: 63 x 90 cm

Aktuální cena: 180 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5295

Příhozy: 130