Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3733
( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )
Rozměr: 48,5 x 35 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1781
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
číslováno 82/100
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3405
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav původní )
výtisk č. 71/100
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2786
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 18 x 24,5 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2022
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6118
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 67, stav slušný )
Rozměr: 67 x 67 cm
Aktuální cena: 6 900 Kč
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Id aukce: 692
Olej / karton
( signováno vzadu, stav původní )
Rozměr: 17 x 20 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 1268
Serigrafie
( signováno vpravo dole, datováno 2005, stav původní )
Rozměr: 26 x 20 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1255
Pastel
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rámováno pod sklem
Radomír Kolář
(19. srpna 1924 Rakovník – 5. října 1993 Praha)
český malíř, ilustrátor a výtvarný pedagog
- do roku 1950 studoval na AVU v Praze, nejprve u Vratislava Nechleby, ale záhy přešel k Miloslavu Holému
- odešel do Armádního výtvarného studia
- pro období 1983–1989 se vrátil na akademii (od roku 1985 učil jako profesor)
Tvořil zejména obrazy koní a jiných zvířat
Rozměr: 45 x 62 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Id aukce: 6036
Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2015, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4628
Olej / plátno
Výstavy v letech 1995 – 1997
Rozměr: 70 x 101 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3337
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, nerámováno, stav slušný )
Výstavy v letech 1995 – 1997
Rozměr: 120 x 90 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2833
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, nerámováno, stav slušný )
Výstavy v letech 1995 – 1997
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2834
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, nerámováno, stav perfektní )
Výstavy v letech 1995 – 1997
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3116
Olej / plátno
Výstavy v letech 1995 – 1997
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2964
Olej / plátno
Rozměr: 56 x 66 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4681
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav perfektní )
Rozměr: 140 x 150 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5216
Olej / sololit
Rozměr: 42 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3848
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, v původním stavu )
Rozměr: 60 x 71 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 916