čas serveru: 00:11:46

Repezinský

Název: Ulička

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3733

René Margitte

Název: Hlava

( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )

Rozměr: 48,5 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1781

René François Ghislain Magritte

Název: Žena s holubicí

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
číslováno 82/100

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3405

Název: Perly v oblacích

( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav původní )
výtisk č. 71/100

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2786

Remuci

Název: Plachetnice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 18 x 24,5 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2022

Reisinger

Název: Boží muka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 35 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6118

Ramirez

Název: Erotický sen

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 67, stav slušný )

Rozměr: 67 x 67 cm

Aktuální cena: 6 900 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 692

Raimová

Název: Větrný den

Olej / karton
( signováno vzadu, stav původní )

Rozměr: 17 x 20 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 1268

Radomír Leszczynski

Název: Kompozice č. 277

Serigrafie
( signováno vpravo dole, datováno 2005, stav původní )

Rozměr: 26 x 20 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1255

Radomír Kolář

Název: Dostihový kůň

Pastel
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rámováno pod sklem
Radomír Kolář
(19. srpna 1924 Rakovník – 5. října 1993 Praha)
český malíř, ilustrátor a výtvarný pedagog
- do roku 1950 studoval na AVU v Praze, nejprve u Vratislava Nechleby, ale záhy přešel k Miloslavu Holému
- odešel do Armádního výtvarného studia
- pro období 1983–1989 se vrátil na akademii (od roku 1985 učil jako profesor)
Tvořil zejména obrazy koní a jiných zvířat

Rozměr: 45 x 62 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Id aukce: 6036

Radek Šmach

Název: Abstrakce

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2015, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4628

Radek Baláž

Název: Francouz na přehradě

Olej / plátno
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 70 x 101 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3337

Radek Baláž

Název: Večerní setkání

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, nerámováno, stav slušný )
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 120 x 90 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2833

Radek Baláž

Název: Výlet do Prahy 1937

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, nerámováno, stav slušný )
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2834

Radek Baláž

Název: Tatra 80

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, nerámováno, stav perfektní )
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3116

Radek Baláž

Název: fff se vrací

Olej / plátno
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2964

R. Tichý

Název: U mlátičky

Olej / plátno

Rozměr: 56 x 66 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4681

R. Raputa

Název: Pohled do budoucnosti

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav perfektní )

Rozměr: 140 x 150 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5216

R. Pindel

Název: Vodní hladina

Olej / sololit

Rozměr: 42 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3848

R. Petrovský

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, v původním stavu )

Rozměr: 60 x 71 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 916