čas serveru: 11:38:06

Aukční výsledky

Pavel František Dvořák

Název: Dívčí hrady - údolí Braníka od hřbitova

Popis

Tempera
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 87 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 395

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Pavel Bešta

Název: Nedostavěná věž

Popis

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 22, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 100 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5649

Účastníci: 5

Příhozy: 28

Detail

Pavel Bešta

Název: Žebřík a kostky

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 90 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5650

Účastníci: 5

Příhozy: 22

Detail

Paul Marsac

Název: Na procházce

Popis

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
původ - Francie
Na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 16 x 25 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1070

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Paul Marsac

Název: Francouzská krajina

Popis

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 16 x 24 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1071

Účastníci: 2

Příhozy: 5

Detail

Paul Marsac

Název: Zapadající slunce

Popis

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 17 x 25 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5069

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Passerová

Název: Zimní nálada

Popis

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 9,5 x 12 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3309

Účastníci: 7

Příhozy: 17

Detail

Pascalei

Název: Pohled na moře

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 61 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5025

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Papež

Název: Zrcadlení

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4892

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

Paola Graf

Název: White horse

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3363

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Paola Graf

Název: Modrá hora

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3808

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Pandrác

Název: Vlčí máky

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5036

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Pablo Ruiz Piccaso

Název: Klaun s kytarou

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav perfektní )
přiložen certifikát
Licence Fondation Pablo Picasso
výtisk č. 38/200

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2783

Účastníci: 7

Příhozy: 55

Detail

Pablo Ruiz Picasso

Název: Kubistické zátiší

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
přiložen certifikát
číslováno 56/200

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3811

Účastníci: 4

Příhozy: 11

Detail

Pablo Picasso

Název: Avignonské ženy

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
certifikát na zadní straně

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2687

Účastníci: 12

Příhozy: 45

Detail

Pablo Picasso

Název: Žena kroutící si vlasy

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, volný list, ruční papír, stav perfektní )
přiložen certifikát

Rozměr: 44 x 35 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2035

Účastníci: 4

Příhozy: 12

Detail

Pablo Picasso

Název: Minotaur

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, volný list, ruční papír, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1524

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

P. Žežulka

Název: Na rozbouřeném moři

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 62 x 90 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4832

Účastníci: 2

Příhozy: 3

Detail

P. Müller

Název: Před domem

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu )

Rozměr: 47 x 69 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5292

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Detail

P. Hapolka

Název: Horská bystřina

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1227

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail