Tempera
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 87 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 395
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 22, stav perfektní )
Rozměr: 120 x 100 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5649
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 90 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5650
Olej / dřevo
původ - Francie
Na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 1070
Olej / dřevo
Rozměr: 16 x 24 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 1071
Olej / dřevo
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 5069
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 9,5 x 12 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3309
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 61 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5025
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4892
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3363
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3808
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5036
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav perfektní )
Licence Fondation Pablo Picasso
výtisk č. 38/200
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2783
Příhozy: 55
hliníkový, lakovaný rám
číslováno 56/200
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3811
certifikát na zadní straně
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2687
Rozměr: 44 x 35 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2035
Rozměr: 35 x 45 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1524
Olej / lepenka
Rozměr: 62 x 90 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 4832
Olej / lepenka
Rozměr: 47 x 69 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5292
Olej / plátno
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1227