Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 21, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2976
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2977
Akryl / plátno
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4538
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3807
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2811
Olej / plátno
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2812
Olej / plátno
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 59 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2813
Olej / plátno
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2814
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 4067
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 45 x 35 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5961
Akvarel / papír
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 18 x 16 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 16 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5996
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 59, stav slušný )
Rozměr: 54 x 41 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2184
Příhozy: 47
Olej / plátno
Miluše Poupětová, roz. Kautznerová
(* 22. července 1963, Vlašim)
Vede ateliér Užité malby na VOŠUP SUPŠ na Žižkově náměstí v Praze 3.
Rozměr: 55 x 55 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5972
Uhel / tužka
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 24 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5869
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1940, stav slušný )
Rozměr: 28 x 51 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1849
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Posouzeno držitelem autorských práv malíře Mgr. Tomášem Bergerem.
Rozměr: 17,5 x 46 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3916
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 50, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
provenience:
dar umělce do sbírky Jaroslava Hintnause v roce 1953. Posouzeno držitelem autorských práv malíře Mgr. Tomášem Bergerem a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.
Rozměr: 18 x 33 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 3917
Příhozy: 61
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 70 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 2666
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1928, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko a přípis autora
konzultováno s Mgr. Tomášem Bergerem, držitelem autorských práv malíře
Rozměr: 54 x 81 cm
Aktuální cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 4486
Příhozy: 111
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vzadu štítek Č.F.V.U. s popisem a razítkem, řezaný dřevěný rám, plátkové zlato, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 21,5 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1934
Příhozy: 68