čas serveru: 16:08:50

Miroslav Mužík

Název: Braňany u Mostu

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 21, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2976

Miroslav Mužík

Název: Přesunutý kostel v Mostě

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2977

Miroslav Mužík

Název: České středohoří

Akryl / plátno
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4538

Miroslav Mužík

Název: Pískovna u Mostu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3807

Miroslav Mužík

Název: Mělník

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2811

Miroslav Mužík

Název: Lovosice I.

Olej / plátno
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2812

Miroslav Mužík

Název: Most

Olej / plátno
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 59 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2813

Miroslav Mužík

Název: Lovosice II.

Olej / plátno
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2814

Miroslav Kučera

Název: Lesní interier

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4067

Miroslav Koželuh

Název: Zlatá ulička

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 45 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5961

Mirko Hanák

Název: Na pastvě

Akvarel / papír
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 18 x 16 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 16 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5996

Mirko Hanák

Název: Koloušek

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 59, stav slušný )

Rozměr: 54 x 41 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2184

Příhozy: 47

Miluše Poupětová

Název: Strom u vody

Olej / plátno
Miluše Poupětová, roz. Kautznerová
(* 22. července 1963, Vlašim)
Vede ateliér Užité malby na VOŠUP SUPŠ na Žižkově náměstí v Praze 3.

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5972

Milovský

Uhel / tužka
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 24 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5869

Miloslav Holý

Název: Zátiší s citróny

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1940, stav slušný )

Rozměr: 28 x 51 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1849

Miloslav Holý

Název: Krajina v podvečer

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Posouzeno držitelem autorských práv malíře Mgr. Tomášem Bergerem.

Rozměr: 17,5 x 46 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3916

Miloslav Holý

Název: Ořezané stromy ve Slatině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 50, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
provenience:
dar umělce do sbírky Jaroslava Hintnause v roce 1953. Posouzeno držitelem autorských práv malíře Mgr. Tomášem Bergerem a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.

Rozměr: 18 x 33 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3917

Příhozy: 61

Miloslav Holý

Název: Krajina - Bolevecký rybník

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 70 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 2666

Miloslav Holý

Název: Statek ve Sviněticích

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1928, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko a přípis autora
konzultováno s Mgr. Tomášem Bergerem, držitelem autorských práv malíře

Rozměr: 54 x 81 cm

Aktuální cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 4486

Příhozy: 111

Miloslav Holý

Název: Jarní kytička

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vzadu štítek Č.F.V.U. s popisem a razítkem, řezaný dřevěný rám, plátkové zlato, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 21,5 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1934

Příhozy: 68