čas serveru: 06:45:50

Vlastimil Košvanec

Název: Letní den

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 72 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6061

Příhozy: 63

Vlastimil Beneš

Název: Hnědá pole

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, datováno 62, stav perfektní )
Na zadní straně štítek Svaz čs. výtvarných umělců

Rozměr: 33 x 46 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1087

Příhozy: 54

Vlastimil Beneš

Název: Ves v údolí

Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1950, stav původní )

Rozměr: 65 x 80 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4505

Vladislav Röhling

Název: Staroměstské náměstí

Litografie
(signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 28 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4766

Vladislav Lachout

Název: Paraván

Olej / dřevo
( nesignováno, pravost ověřena přímo autorem, stav slušný )

Rozměr: 164 x 143 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 417

Vladislav Hlávka

Název: Cesta

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 25, obraz odborně vyčištěn včetně rámu,, stav perfektní )

Rozměr: 70,5 x 115,5 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 999

Vladimír Sychra

Název: Nevěsta - choť malíře A. Burky

Tuš / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1941, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 16 cm

Rozměr: 22 x 16 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5979

Vladimír Svoboda

Název: Cesta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 53 x 71 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 3758

Vladimír Suchánek

Název: Levitace

Litografie
( signováno dole uprostřed, volný list, stav perfektní )

Rozměr: 12 x 10 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2875

Vladimír Suchánek

Název: Holubí křídla

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav původní )

Rozměr: 16,5 x 11 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2876

Vladimír Suchánek

Název: Tvář

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
číslováno 79 ze 100
rozměr ve výřezu: 8 x 4,5 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 8 x 4,5 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5489

Vladimír Suchánek

Název: Leda s labutí

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav původní )

Rozměr: 40 x 32 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4588

Vladimír Suchánek

Název: Dvojice

Litografie
( signováno vpravo dole, na spodní straně přípis autora, stav původní )

Rozměr: 71 x 51 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4336

Vladimír Suchánek

Název: Závoj

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav původní )

Rozměr: 68 x 53 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4337

Vladimír Suchánek

Název: Past času

Litografie
rozměr ve výřezu : 45 x 35 cm

Rozměr: 45 x 35 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4338

Vladimír Ralenovský

Název: O žních

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1541

Vladimír Pleiner

Název: Kravský povoz

Olej / plátno

Rozměr: 91 x 56 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5967

Vladimír Komárek

Název: Zvěstování

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 85 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5421

Příhozy: 54

Vladimír Komárek

Název: Chlapec s loďkou

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 83, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5686

Příhozy: 90

Vladimír Komárek

Název: Tři hrušky

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 92, stav slušný )
- přímo z ateliéru autora Vladimíra Komárka

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 66 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4920

Příhozy: 81