čas serveru: 22:23:45

Karel Jan Sigmund

Název: Lávka u Kostelce

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3377

Příhozy: 41

Karel Jan Sigmund

Název: Krajní chalupa v Radlíně

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5949

Karel Holan

Název: Periferie

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 59 200 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5340

Příhozy: 71

Karel Hodr

Název: Nábřeží

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1839

Karel Hodr

Název: Panorama Prahy

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 50 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1143

Karel Havlata

Název: Zimní slunko v lese

Olej / plátno
na zadní straně Záruční list

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4912

Karel Havlata

Název: Krkonoše

Olej / karton
( signováno vlevo dole, původní stav )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 681

Karel Demel

Název: Básník

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav slušný )
číslováno 130 ze 130

Rozměr: 49 x 63 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4793

Karel Demel

Název: Pianista

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 91, kvalitní mosazný rám, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5055

Karel Chaloupka

Název: Rovné

Olej / lepenka

Rozměr: 61 x 91 cm

Aktuální cena: 2 450 Kč

Vyvolávací cena: 2 450 Kč

Id aukce: 3882

Karel Chaloupka

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1960, stav původní )

Rozměr: 60 x 73 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 750 Kč

Id aukce: 3885

Karel Chaloupka

Název: Zátiší s kyticí

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav původní )

Rozměr: 74 x 57 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 450 Kč

Id aukce: 3886

Karel Chaloupka

Název: Slunečnice

Olej / lepenka

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 450 Kč

Id aukce: 3887

Karel Chaloupka

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka

Rozměr: 21 x 30 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4176

Karel Chaba

Název: Kašna

Litografie
rozměr ve výřezu : 19 x 16 cm
číslováno : 5/30

Rozměr: 19 x 16 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3864

Karel Chaba

Název: PF85

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav původní )
rozměr ve výřezu : 14 x 9 cm

Rozměr: 14 x 9 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3865

Karel Černý

Název: Kuřák

Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav původní )

Rozměr: 20 x 15 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5847

Karel Benetka

Název: Manžel

Kresba tuší
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 26 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3940

Karel Beneš

Název: V manéži

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 92, stav původní )
rozměr ve výřezu : 60 x 44 cm

Rozměr: 60 x 44 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4589

Karel Bass

Název: V zahradě

Olej / plátno

Rozměr: 17 x 24 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1305