Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3377
Příhozy: 41
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 49 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5949
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 30 x 43 cm
Aktuální cena: 59 200 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5340
Příhozy: 71
Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1839
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 50 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1143
Olej / plátno
na zadní straně Záruční list
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4912
Olej / karton
( signováno vlevo dole, původní stav )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 681
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav slušný )
číslováno 130 ze 130
Rozměr: 49 x 63 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4793
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 91, kvalitní mosazný rám, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5055
Olej / lepenka
Rozměr: 61 x 91 cm
Aktuální cena: 2 450 Kč
Vyvolávací cena: 2 450 Kč
Id aukce: 3882
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1960, stav původní )
Rozměr: 60 x 73 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 750 Kč
Id aukce: 3885
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav původní )
Rozměr: 74 x 57 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 450 Kč
Id aukce: 3886
Olej / lepenka
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 450 Kč
Id aukce: 3887
Olej / lepenka
Rozměr: 21 x 30 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4176
Litografie
rozměr ve výřezu : 19 x 16 cm
číslováno : 5/30
Rozměr: 19 x 16 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3864
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav původní )
rozměr ve výřezu : 14 x 9 cm
Rozměr: 14 x 9 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3865
Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav původní )
Rozměr: 20 x 15 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5847
Kresba tuší
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 26 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3940
Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 92, stav původní )
rozměr ve výřezu : 60 x 44 cm
Rozměr: 60 x 44 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4589
Olej / plátno
Rozměr: 17 x 24 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1305