čas serveru: 17:53:29

Kamil Lhoták

Název: Krajina s nádrží

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1979, stav slušný )
Autorství potvrzeno Spolkem přátel Kamila Lhotáka
v roce 2012 vystaveno v galerii Moderna
obraz byl darován autorem dne 17.4.1980 prof. Františku Dvořáku
publikováno v monografii Kamil Lhoták ( autor : František Dvořák na str. 117. )

Rozměr: 39,5 x 45 cm

Aktuální cena: 1 145 000 Kč

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

Id aukce: 2658

Příhozy: 123

Kamil Lhoták

Název: Balóny před vzletem

Litografie
( signováno vpravo dole, v původním stavu )

Rozměr: 24 x 17,5 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2671

Kamil Lhoták

Název: Cyklista a zebry

Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )
kresba tužkou na nažloutlém papíře
velikost kresby 7,5x15 cm
signováno KL41 PD
6/2 - panel výstavy Zachráněné kresby

Rozměr: 13,5 x 19,5 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Id aukce: 4207

Kamil Lhoták

Název: Sherlock Holmes

Kresba / papír
kresba tužkou na ručním papíře
velikost kresby 17x14 cm
signováno Kamil Lhoták 84 PD
8/1 - panel výstavy Zachráněné kresby

Rozměr: 23,5 x 15,5 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4208

Kamil Lhoták

Název: Letadlo

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 12 x 14,5 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3561

Kája Saudek

Název: Krásná je tvář periférie

Kombinovaná technika / olej / tempera / kvaš / tuš / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
provenience : získáno z autorské výstavy Káji Saudka

Rozměr: 80 x 70 cm

Aktuální cena: 160 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 844

Příhozy: 81

Kája

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4352

Kadlasová

Název: Kosatce

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 17 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1723

Kadlasová

Název: Květiny

Olej / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav původní )

Rozměr: 17 x 30 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1724

K.V. Hašek

Název: Cesta do údolí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4847

K.B.N ( Karl Bub Nürnberg )

Název: Parní Lokomotiva

Kov
( stav slušný )
výrobce: K.B.N ( Karl Bub Nürnberg )
měřítko: 0
( délka 180 mm )
( výška 80 mm )

Rozměr: délka 180 mm, výška 80 mm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5118

K. Vydra

Název: Říčka

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 78, stav původní )

Rozměr: 47 x 62 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1053

K. Vydra

Název: Řečiště

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 77, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 065

K. Tršický

Název: Břízy ve větru

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1391

K. Toman

Název: Zátiší s jablky

Olej / lepenka

Rozměr: 27 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2778

K. Svolinský

Název: Portrét

Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 44, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 18 x 13 cm

Rozměr: 18 x 13 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3925

K. Schulz

Název: Henkersteg in Nürnberg

Litografie

Rozměr: 19 x 26 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3085

K. S. Halámek

Název: Na jezu

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1950, stav původní )

Rozměr: 36 x 46 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5406

K. Růžička

Název: Na pastvě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 31 x 46 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3076

K. Romund

Název: Pohled na hrad

Olej / lepenka

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1618