Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1979, stav slušný )
Autorství potvrzeno Spolkem přátel Kamila Lhotáka
v roce 2012 vystaveno v galerii Moderna
obraz byl darován autorem dne 17.4.1980 prof. Františku Dvořáku
publikováno v monografii Kamil Lhoták ( autor : František Dvořák na str. 117. )
Rozměr: 39,5 x 45 cm
Aktuální cena: 1 145 000 Kč
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Id aukce: 2658
Příhozy: 123
Litografie
( signováno vpravo dole, v původním stavu )
Rozměr: 24 x 17,5 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2671
Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )
kresba tužkou na nažloutlém papíře
velikost kresby 7,5x15 cm
signováno KL41 PD
6/2 - panel výstavy Zachráněné kresby
Rozměr: 13,5 x 19,5 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Id aukce: 4207
Kresba / papír
kresba tužkou na ručním papíře
velikost kresby 17x14 cm
signováno Kamil Lhoták 84 PD
8/1 - panel výstavy Zachráněné kresby
Rozměr: 23,5 x 15,5 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 4208
Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 12 x 14,5 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3561
Kombinovaná technika / olej / tempera / kvaš / tuš / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
provenience : získáno z autorské výstavy Káji Saudka
Rozměr: 80 x 70 cm
Aktuální cena: 160 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 844
Příhozy: 81
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4352
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 17 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1723
Olej / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
Rozměr: 17 x 30 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1724
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )
Rozměr: 44 x 60 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4847
Kov
( stav slušný )
výrobce: K.B.N ( Karl Bub Nürnberg )
měřítko: 0
( délka 180 mm )
( výška 80 mm )
Rozměr: délka 180 mm, výška 80 mm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5118
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 78, stav původní )
Rozměr: 47 x 62 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1053
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 77, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 065
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1391
Olej / lepenka
Rozměr: 27 x 35 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2778
Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 44, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 18 x 13 cm
Rozměr: 18 x 13 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3925
Litografie
Rozměr: 19 x 26 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3085
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1950, stav původní )
Rozměr: 36 x 46 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5406
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )
Rozměr: 31 x 46 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3076
Olej / lepenka
Rozměr: 26 x 36 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1618