čas serveru: 06:15:46

Vladimír Komárek

Název: Podhradí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1979, stav slušný )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 76 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3899

Příhozy: 87

Vladimír Komárek

Název: Terasa v Zákupech

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 63, stav původní )

Rozměr: 28 x 36 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 3394

Vladimír Komárek

Název: Ptáci a židle

Olej / plátno
Přiložen odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2914

Příhozy: 103

Vladimír Komárek

Název: Pět stromů

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 135 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3949

Příhozy: 128

Vladimír Komárek

Název: PF 1976

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )

Rozměr: 14 x 10 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1665

Vladimír Komárek

Název: Váza

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1990, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 87 x 62 cm

Aktuální cena: 80 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4503

Příhozy: 59

Vladimír Komárek

Název: Čtyři vázy

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )

Rozměr: 55 x 80 cm

Aktuální cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 4551

Příhozy: 85

Vladimír Komárek

Název: Zátiší s konvicí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- přímo z ateliéru autora Vladimíra Komárka

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 57 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4828

Příhozy: 72

Vladimír Komárek

Název: Dívka a strom

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1975, stav slušný )

Rozměr: 70 x 90 cm

Aktuální cena: 99 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 1759

Příhozy: 105

Vladimír Kočár

Název: Astry

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
přiloženo prohlášení o pravosti a originalitě díla

Rozměr: 32 x 32 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5115

Vladimír Jandejsek

Název: Rytíř s parukou a kytičkou

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 76 x 60 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5701

Vladimír Jandejsek

Název: Soluň

Olej / sololit
( signováno vlevo nahoře, datováno 1995, stav slušný )

Rozměr: 52 x 68 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5702

Vladimír Jandejsek

Název: Frýdštejn

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 42 x 29 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5960

Vladimír Jandejsek

Název: Nafoukaný mládenec

Olej / lepenka

Rozměr: 56 x 35 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5962

Vladimír Jandejsek

Název: Kosmická dráha

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1976, stav slušný )

Rozměr: 42 x 54 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5709

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s poháry

Olej / překližka
( signováno vlevo nahoře, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 37 x 48 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5717

Vladimír Jandejsek

Název: Květina

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 43 x 20 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5723

Vladimír Jandejsek

Název: Palmy

Olej / sololit
( signováno vpravo uprostřed, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 32 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5745

Vladimír Jandejsek

Název: Fantazie III.

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5747

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s karafou

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1989, stav slušný )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5749