čas serveru: 19:57:51

K.B.N ( Karl Bub Nürnberg )

Název: Parní Lokomotiva

Kov
( stav slušný )
výrobce: K.B.N ( Karl Bub Nürnberg )
měřítko: 0
( délka 180 mm )
( výška 80 mm )

Rozměr: délka 180 mm, výška 80 mm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5118

K. Vydra

Název: Říčka

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 78, stav původní )

Rozměr: 47 x 62 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1053

K. Vydra

Název: Řečiště

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 77, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 065

K. Tršický

Název: Břízy ve větru

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1391

K. Toman

Název: Zátiší s jablky

Olej / lepenka

Rozměr: 27 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2778

K. Svolinský

Název: Portrét

Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 44, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 18 x 13 cm

Rozměr: 18 x 13 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3925

K. Schulz

Název: Henkersteg in Nürnberg

Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 19 x 26 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3085

K. S. Halámek

Název: Na jezu

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1950, stav původní )

Rozměr: 36 x 46 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5406

K. Růžička

Název: Na pastvě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 31 x 46 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3076

K. Romund

Název: Pohled na hrad

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1618

K. Novák

Název: Praha

Olej / plátno

Rozměr: 71 x 96 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2079

K. Novák

Název: Pohled na hrad

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2559

K. Niemand

Název: Alpská krajina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1943, stav původní )

Rozměr: 62 x 95 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4237

K. Mašek

Název: Múza

( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 58 x 31 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 58 x 31 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5414

K. Kupka

Název: Jihočeská ves

Olej / sololit

Rozměr: 30 x 90 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3710

K. Jaroš

Název: Praha

Olej / plátno

Rozměr: 100 x 160 cm

Aktuální cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1783

K. J. Sigmund

Název: Zahrada v květu

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 57 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 1466

Příhozy: 69

K. J. Sigmund

Název: Lesní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 66 x 50 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2773

K. Homola

Název: Lesní chata

( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav původní )
rozměr ve výřezu : 29 x 40 cm

Rozměr: 29 x 40 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3846

K. Hojden

Název: Borovice

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1923, stav původní )

Rozměr: 17 x 13 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2427