čas serveru: 11:59:31

Julie Winterová-Mezerová

Název: Pampelišky

Olej / plátno

Rozměr: 33 x 24 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3346

Julie Winterová-Mezerová

Název: Lněné pole

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )

Rozměr: 90 x 147 cm

Aktuální cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5700

Julie Winterová-Mezerová

Název: Lupiny

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 62 x 93 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2654

Julie Winterová-Mezerová

Název: Pohled na Sněžku

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 97 x 146 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5614

Příhozy: 51

Julie Špačková

Název: Dívka držící si břicho

Olej / plátno

Rozměr: 52 x 35 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5638

Jožka Ryšavá-Kačírková

Název: Jaro v sadu

Olej / plátno

Rozměr: 56 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 1578

Jozef Sztacho

Název: Mečíky ( květiny )

Tempera / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1989, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 41 x 62 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5867

Jozef Sztacho

Název: Stromy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5887

Jozef Rener

Název: Vysoké nebe

Olej / plátno

Rozměr: 33,5 x 42 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2617

Joža Uprka

Název: Dudák

( signováno tužkou vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 24 x 12 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2076

Joža Uprka

Název: Pouť u Svatého Antoníčka

Zinkografie ručně dokolorovaná
( nesignováno, kvalitní vyřezávaný rám, stav perfektní )
Joža Uprka (1861 – 1940)
Narodil se 25. 10. 1861 v Kněždubě na Moravě a zemřel 12. 1. 1940 v Hroznové Lhotě (pohřben v Kněždubu). Malíř a grafik v Klobušicích, později na Moravě v Hroznové Lhotě.
Tyto speciálně vytvořené desky byly na požadavek mistra Uprky.
Je zde podchycena omezená grafická tvorba spočívající zejména u leptu, ale o grafických metodách na zinkovém plechu není mnoho údajů.

Rozměr: 16 x 25 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2803

Jóža Mikš

Název: Tatry

Olej / karton
( signováno vpravo dole, v původním stavu )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5920

Joža Mikš

Název: Krkonoše - Pohled ze Zlatého návrší

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3944

Joža Mikš

Název: Chalupy v Horním Polubném

Olej / překližka

Rozměr: 18 x 23 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4216

Joža Mikš

Název: Pohled na Kozí hřbety

Olej / překližka

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2719

Josef Zeithammel

Název: Židovská synagoga

Olej / sololit

Rozměr: 76 x 61 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6044

Josef Žáček

Název: Na Rohanském ostrově

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 75, stav původní )

Rozměr: 61 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4222

Josef Vladimír Kačírek

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka

Rozměr: 31 x 45 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3200

Josef Velčovský

Litografie
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 11 x 8 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2118

Josef Vaic

Název: Pohled z Vrtbovských zahrad

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )

Rozměr: 41 x 31 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4994