čas serveru: 08:53:34

Josef Vaic

Název: Pohled z Vrtbovských zahrad

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )

Rozměr: 41 x 31 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4994

Josef Vaic

Název: Národní divadlo

Autorský lept
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 28 x 38 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2715

Josef Vaic

Název: Benecko

( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 25 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1194

Josef Václav Směšný - Barnet

Název: Žně v Čechách

Olej / plátno
( stav původní )
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek
Josef Václav Směšný - Barnet
Narodil se 3. 7. 1907 v Bludově a zemřel 24. 2. 1990 v Bludově
- v letech 1927-1934 studoval na pražské Akademii výtvarného umění, byl žákem profesorů Josefa Loukoty, Jakuba Obrovského. Do svého atelieru si jej vybral Max Švabinský. V letech 1937-1940 studoval ve Francii

Rozměr: 53 x 63 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2921

Josef Ullmann

Název: Venkovské stavení u vody

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1919, stav perfektní )

Rozměr: 51 x 66 cm

Aktuální cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2073

Josef Ullmann

Název: Bludné balvany

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1914, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 43 x 52 cm

Aktuální cena: 51 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4939

Příhozy: 59

Josef Ullmann

Název: Příboj

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání odborný posudek )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 897

Josef Ullmann

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz odborně vyčištěn, konzultováno s PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým, stav perfektní )

Rozměr: 47 x 65 cm

Aktuální cena: 71 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5534

Příhozy: 80

Josef Tomek

Název: Podzim v Podťatém - Velké Karlovice

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3834

Josef Svoboda

Název: Dívčí akt

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 80 x 65 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3330

Josef Svoboda

Název: O žních

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní zlacený rám, stav slušný )

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5404

Příhozy: 57

Josef Svoboda

Název: Rybáři v Bretani

Olej / plátno

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 4382

Příhozy: 79

Josef Svoboda

Název: Rybáři v Bretani

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4160

Josef Svoboda

Název: Jarní den

Olej / plátno

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2889

Josef Svoboda

Název: Podvečer u ohně

Olej / plátno

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 48 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5466

Příhozy: 63

Josef Svoboda

Název: Před bouří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )

Rozměr: 89 x 89 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 3173

Josef Svoboda

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno

Rozměr: 85 x 75 cm

Aktuální cena: 35 200 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4990

Příhozy: 50

Josef Svoboda

Název: Rybářské loďky - Bretaň

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 55 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5294

Josef Svoboda

Název: Rybáři v Bretani

Olej / plátno

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 84 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4783

Příhozy: 94

Josef Svoboda

Název: Faraglioni, Capri

Olej / plátno

Rozměr: 89 x 89 cm

Aktuální cena: 65 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5809

Příhozy: 71